Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi idő telt el a...

Kinek mennyi idő telt el a terhességek között?

Figyelt kérdés

Van egy 7és fél éves lányom és egy 7 hónapos kisfiam.Ez így elég sok idő;)

De nem tartom kizártnak,hogy talán útban van a 3.baba.A 2 babára 1-1 évet kellett várni.Nem hittük volna,hogy elsőre összejöhet és igazság szerint én magam elég kínosnak élném meg ezt a gyors tempót.Szerintetek is az?

Várt és direkt készített gyermek,(ha valóban jók a megérzéseim)de mégis...


2011. júl. 28. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 6 év különbség van a lányaim között. A kicsi most 14 hónapos, de semmi esetre sem vállalnék be egy harmadik még legalább 3 évig. Így is nagyon túl vagyunk terhelve. Sztem igenis ez túl korai, még a test sem regenerálódik ilyen gyorsan, és az ember sem szakadhat 100 felé.
2011. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1. és 2. szülés között 2 év, 2. és 3. szülés között másfél év.
2011. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem, kicsit sem! :)


Gratulálok!


Nekem az első fiam 5 hónapos volt amikor lett egy új 2 csíkos tesztem. Most a kisebbik fiú 2 éves és 23 hetes vagyok a 3. fiammal :)

2011. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 18éves,két 15 éves(ikrek),13hónapos,és most vagyok 16hetes.:-) Én se így képzeltem,hogy ilyen hamar sikerül újra.De nem bánom!:-)
2011. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

16:27-es vagyok!


Szerintem nem kell 1000 felé szakadni. Nem így kell felfogni a dolgokat!

A testem tökéletesen regenerálódott. Az orvosom is megerősített abban, hogy nem lehet baj, ha 14 hónap lesz a gyerekek között.

Nálunk is tervezett babák voltak és nem bántam meg egy kicsit sem!

SŐT!

Még csak nehéz sem volt. Ez szerintem CSAKIS az anyukán múlik, hogy tudja venni az akadályokat! (szerezés kérdése)

Ha összecsúszott valami a napomban akkor nem dühöngtem és nem idegeskedtem, hanem jól kinevettem magam és másnap tudtam, hogy mit kell másképpen csinálnom.


Nem ültem otthon, hanem 2 gyerekkel is mentem, kirándultunk, kikapcsolódtunk. Nem kell otthon ülni, gubbasztani és csak a háztartással foglalkozni, mert akkor érzi úgy az anya, hogy 1000 felé szakad!


Most pocakkal is ugyan ezt teszem.


Senkit nem akartam megbántani, de ez szerintem 1000%-osan az anyuka hozzáállásán múlik, semmi máson!

2011. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szerezés=szervezés
2011. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1. és 2. között 4 év

2. és 3. között 1 év

3. és 4. között 10 év

4. és 5. között 2 év

Hát nálam aztán volt mindenféle:)

2011. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A lányom 2009. júliusában született és a következő picink 2012. január közepére lett kiírva. Terveztük mind a kettő babát és úgy beszéltük, meg, hogy 2-3 év legyen közöttük. Jól belőttük mert 2 és fél lesz! :)


Egy gyönyörű 2 éves és egy 15 hetes magzat anyukája

2011. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21 hónap van a lányom és az ikerfiaim között, terveztük mindkét terhességet. És nem gáz, sok boldogságot! :-)
2011. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2 es fel ev
2011. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!