Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem terhes vagyok. Ha...

Úgy érzem terhes vagyok. Ha igen, akkor is csak 4 hetes. A teszt negatív. Honnan tudhatom hogy tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 2. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vársz még egy hetet,és csinálsz még egy tesztet.Ha az is negatív,és a mensid sem jelentkezik,akkor újabb egy hét múlva csinálsz még egyet.1-1 ritka kivételtől eltekintve eddigre már mind éreztük a gyanujeleket.

-hányinger

-álmosság

-mellfeszülés

-szédelgés,fejfájás...

stb.

2008. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,várni kell, és ismételni a tesztet,lehet nem volt elég Hcg a szervezetedben.Sok sikert!
2008. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy fogsz gyanújeleket tapasztalni. én sem éreztem semmit (kivéve mellfeszülés), csak abból gondoltam, hoyg terhes vagyok, hogy nem jött meg. tehát ne ijedj meg, ha pl. nincs hányingered! csinálj újabb tesztet!
2008. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem bizony kimutatta a 4 hetes terhességet! De valóban nem vagyunk egyformák. Várj még picit, addig a doki sem tud biztosat mondani.

2008. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Nagyon szeretném a babát de félek hogy jelek csak tévesek.(Mellfeszülés, ingerlékenység,haspuffadás,érzékenység a szagoka,szurkálás a hasamban és fáradékonyság.)Szülés után vagyok 10 hónappal és a mensim még rendszertelen,22-nap.Ma van a 29.Még mindig reménykedem.
2008. márc. 3. 09:58
 6/9 A kérdező kommentje:
22-29 nap a mensim
2008. márc. 3. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid nagyon jók, várj egy 5 napot, és tesztelj,szorítok!
2008. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Nagyon be vagyok "sózva".Mág mindig semmi jele a mensinek és a többi tünet is mérséklődött.Azt hiszem tényleg várnom kell még a válaszra.
2008. márc. 4. 08:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első tesztem neg. volt, rá egy hétre pozítivat teszteltem. sok sikert :)

19 hetes kismama

2008. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!