Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt nyíregyházi kismamák?

Vannak itt nyíregyházi kismamák?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Hány hetesek vagytok? Kinél fogtok szülni?
2011. júl. 29. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ott szültem mind a három gyermekemet, de nem ott élek, hanem körzetileg oda tartozunk. Dr. Karászi Gyulánál szültem mindháromszor, legutóbb idén február 13-án.
2011. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök, hogy írtál! Gratulálok a 3 gyerkőchöz!:o)Hány éves a 2 nagyobb? Merre laktok egyébként? Mi a véleményed az itteni szülészetről?
2011. júl. 29. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, nyh-i vagyok 35 h km. Azt leszámítva,hogy "idegesít" a nagy hasam jól vagyok. Dr Petróczy Ottó az orvosom. És te mennyi idős vagy, kinél szülsz?
2011. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia! Én holnap leszek 37 hetes és Dr. Molnár Balázs az orvosom. Kisfiú vagy kislány lesz? Nekünk kisfiú és első baba, már nagyon várjuk! :o) Elég aktív szinte egész nap mozog.Kíváncsi vagyok, hogy ez így marad e szülés után is. Most, hogy hűvösebb lett már jobban vagyok, ezt a nagy meleget nem igazán bírtam. Jóslóid vannak már?
2011. júl. 29. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
én tavaly aug-ban szültem ott, nyiregyi vagyok...én csak rosszat tudok mondani az ottani szülészetről. Nem sok híja volt hogy mindketten, mármint a baba és én meg ne haljunk. koraszülés lett a vége, fogadott orvos mellett lettem toxémiás aki ezt nem vette észre!!!! nem írom le a nevét kedves kérdező talán rájössz magadtól is :) remélem veled/veletek nem lesz gond. jó egészséget nektek.
2011. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, s nagyon jól érzem magam. Már van egy kislányom, őt is nyíregyen szültem. Nekem az elsőnél nem volt fogadott orvosom, most van. De én a lányom születésénél teljesen meg voltam elégedve az ügyeletes orvossal. Nagyon rendes volt, s minden nap bejött hozzám, pedig nem volt fogadott, Hajnal Melinda. Bár most más az orvosom, eddig meg vagyok vele elégedve. A szülészettel sem volt semmi kifogásom, bár szerintem ez attól is függ kinek mekkora elvárásai vannak, milyenek az igényei.
2011. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap leszek 16 hetes, január 15-re vagyok kiírva. Dr. Seres Andrea a fogadott orvosom. Pont ma gondoltam arra, hogy mivel már elmúltak a rosszul létek, és a hasam sem túl nagy, nem is érzem, hogy babát várok.

Első baba, még nem érzem a mozgását... De azt már tudjuk, hogy kisfiú lesz.

2011. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

21:38 vagyok nekünk is kisfiú, már van egy 8 éves lányunk. Az én babóm is nagyon aktív, szinte egész nap ficereg.olyan sokat kinyomja magát szinte teljesen vizszintesen. Jóslóim szerintem még nincsennek. Ez az idő nagyon jó ránk, a hőséget nem nagyon bírtam.

22:38 legalább kezdő betűt írj, nagyon kiváncsi vagyok ki az.

2011. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

Köszönöm szépen! A nagylányom 5 éves, a kisfiam pedig 3. Én pedig 30 vagyok. Személy szerint elégedett vagyok a szülészettel. Az egyik válaszoló jól írta, attól függ, kinek milyenek az igényei. Én mindhárommal babás szobában voltam. Az nagyon jó volt. Már-már otthonosan mozogtam ott. Nagyon jó volt, hogy végig mellettem volt a picur. Szinte egyfolytában aludt. Sokan mondják, hogy ott nem lehet pihenni, de 9 hónap várakozás és szülés után nem tudtam volna magára hagyni őket. Annyira vártam mindegyiket, hogy azzal nem értem volna be, ha csak 3 óránként látom egy fél órára. Amúgy igenis lehet pihenni. A mi szobánkban szinte minden baba csak aludt. Persze itt megint lehet mondani, hogy kinek mi az igénye.

Amúgy mindhárom sima szülés volt, amit hosszú szoptatás követett. Szerencsére tápszerre sose volt szükségünk. A pici lány is szopizik, meg már gyümiket kóstolgat. Még csak 5 és fél hónapos, de már kúszik. Nagyon mozgékony csajszi.

Arra a névre én is kíváncsi vagyok! Legalább a monogramot légyszi!

Mindenkinek további kellemes és problémamentes babavárást kívánok, a végén pedig gyors és lehetőleg könnyű szülést!

2011. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

sziasztok, hagy ne írjam le, de szerintem ha figyelmesen olvassátok amit írtam, elmondja kiről is szól:


"nem írom le a nevet kedves kérdező talán rájössz magadtól is!!! " (akkor szerintetek?)

2011. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!