Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Péterfyben adnak EDA-t?

A Péterfyben adnak EDA-t?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan kórházról, ahol ellenzik. A Péterfyben fogok szülni szeptemberben és szeretném ha adnának, mert úgy hallottam, hogy akkor nem annyira kimerítő a szülés és persze nem beszélve a fájdalomról. Kell érte külön fizetni?


33 hetes kismama


2011. júl. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A Péterfyben nem hogy ellenzik, inkább szinte kötelező az EDA, úgyhogy ebből a szempontból nem lesz gond!

Ingyenes. Nem jársz babaváró-szülésfelkészítőre?

Ott mindent elmondanak ezzel kapcsolatban is.

Havonta 1 alkalommal van, utána mindig szülőszoba látogatással zárul, közben lehet kérdezni a szülésznőtől.

[link]

[link]

2011. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor is van ilyen felkészítés és látogatás ha nincs ott fogadott dokim? én a péterfybe járok diabra és szülészhez is és oda is tartozom igy ott fogok majd szülni..
2011. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a Péterfyben szültem, tavaly októberben, most múlt 9 hónapos a fiam!

Igen adnak, sőt kicsit erőltetik is az emberre, de szerintem ez nem baj! Én végül császárral szültem (téraránytalanság miatt, túl nagy volt a babóm), viszonylag hamar megkaptam, amikor beszúrták szinte nem is fájt csak kicsit kellemetlen volt. Én ajánlani tudom csak mindenkinek, ott tényleg nagyon profik ebben, és nem kell érte semmit külön fizetni!

Könnyű szülést és boldog babázást!

2011. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a tanfolyamokra bárki elmehet, és szerintem nagyon hasznos, főleg első babásoknak, és az is ingyen van. A honlapról letölthető az órarend, de ha jól emlékszem keddenként délután tartják, minden hónapban egyszer! De érdemes kicsit előbb odamenni, mert nagyon nagy a tömeg általában, és sokszor volt, h nem volt jó a hangosítás sem, szóval előre kell inkább ülni, és jobban is lehet kérdezni!
2011. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.Én az első fiamat 19 évvel ezelőtt szültem a Péterfyben,és az elsők között voltak,akiknél rutinszerűen,és a nap 24 órájában adták.
2011. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2évvel ezelőtt szültem a Péterfyben.Császárra került sor téraránytalanság miatt,de a terhesség közepén még ezt nem tudtam.A szülésznő igencsak ajánlotta az EDA-t.Mondta, hogy sokkal kíméletesebb a szülés.Fizetni nem kell érte.

A szobatársam első gyermekét EDA nélkül szülte másik kórházban,a másodikat itt EDA-val,és ég és föld a kettő közötti különbség.Ő csak ajánlani tudta.

2011. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!