Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnak 18 alatt tesztet?

Adnak 18 alatt tesztet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez nem alkohol, vagy cigaretta. De ha ezt sem tudod, akkor szex előtt tájékozódj már.
2011. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze anno nekem a nagynéném kért meg rá...bár nme néztek furcsán és nem is kérdeztek semmit de mondtam azért nme magamnak lesz...hazudhatsz is ha magadnak lesz is:D

azóta persze eltelt pár év 26vok és 10hetes :)

2011. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
akár interneten is rákereshetsz 1pár tesztre ;D
2011. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.- nem nekem kell hanem barátnőm kért meg rá h vegyek neki mert ő nem mer

2.-köszi :)

3.-hahaha

2011. aug. 9. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Vehetsz.Vannak a drogériákban is,és a nagyobb üzletekben is.
2011. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igben,bárhol lehet venni(Dm,Rossmann,Gyógyszertár,Tesco stb.)De ha Te is ennyire laikus vagy,nem segíthetsz sokat a barátnődnek...
2011. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 3. nem viccből mondta. csak mert "kinevetted". pl a vaterán/teszveszen simán rákeresel és rendelhetsz is. ;)
2011. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogd meg magad, menj be vagy egy gyógyszertárba, vagy egy drogériába, szuprmarketbe és vegyél egy tesztet! Biztos, hogy senki nem fog az "utadba állni" és nem fogják megkérdezni, hogy kinek veszed. Ennyi erővel óvszert, vagy tampont, vagy még sorolhatnám mit sem vehetnél! Ez nem alkohol, vagy cigaretta! Ne várj sokáig, mert a barátnődnek biztos nagy szüksége van rá! Tudja meg minél előbb amit meg kell tudnia! Sok sikert!
2011. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!