Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. terhességi hétben zuhanyró...

20. terhességi hétben zuhanyrózsás maszturbálás árt a babának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Egyedül azért nem mondom rá,hogy tuti jó,mert nem tudom,hogy bemenő víz okozhat-e gondot.

Lehet,hogy jobb lenne más módszerrel örömöt okozni magadnak4:))

2011. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

esetleg szólj a férjednek biztos szivesen vállalkozna


és ilyenkor a haskeményedés elkerülhetetlen

2011. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy csinálod,hogy nem kerül víz a hüvelybe akkor nem ártalmas!
2011. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Férj nélkül is lehet néha örömöt szerezni magunknak!:))

Egyébként nem elkerülhetetlen a keményedés. Én 19 hetes vagyok, a férjemmel is elég sokat vagyunk együtt, továbbá néha egyedül is elvagyok, és soha nem lett még semmi baj. Egyáltalán nem keményedem!

2011. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Ami jó a babának az jó a mamának is! :)

Kivéve ha eltilt az orvos a szextől, mert akkor nem kimondottan az aktustól tilt el, hanem az orgazmustól, ami méhösszehúzódást okoz!

És persze nem jó ha bemegy a víz, az esetleges fertőzések miatt.

2011. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Na most, hogy az én válaszomat miért törölték, az rejtély, miközben írtam választ, csak előtte megkértem az előttem író bunkót, hogy a kérdés megválaszolására szorítkozzon.

Mindegy, akkor leírom újra, hogy én ebből semmi problémát nem tapasztaltam, pedig elég gyakran csináltam. Azt persze nem jelenthetem ki, hogy egyáltalán nem ártalmas, mivel nem vagyok orvos, és minden terhesség más, de nálam ez semmi bajt nem okozott.

2011. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!