Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki azt állitja hogy a 4D...

Van aki azt állitja hogy a 4D felesleges pénz kidobás? Tapasztalatból kérném a válaszokat inkább! =)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több okból sem tartom annak.Egyrészt fantasztikus élmény-láttuk a fiunkat mosolyogni,a kis arcát,a fintorait,azt,hogy milyen kis vasgyúró-,nekünk 28 hetesen volt benne részünk,másrészt magzat állapot diagnosztika szempontjából is megéri,mert sokkal jobb képet ad,mint a sima 2D-s ultrahang.
2009. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom felesleges pénzkidobásnak. Az alapos vizsgálat miatt már megéri. Nem mindenkinél sikerül mosolyt vagy bármilyen egyéb aranyosságot elkapni,de ettől függetlenül is megéri.

Nálunk is volt, a 29. héten és főleg apuka szempontjából volt értelme, teljesen megváltozott a hozzáállása, miután látta az ő pici lánykáját:) Kicsit közelebb hozta hozzá az egész terhesség-dolgot.

És nem utolsósorban nekem is egy megnyugvás, hogy minden rendben van, és azóta is csak gyönyörködöm a kicsi képeiben:)

Mindenképpen megéri!!

2009. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem tartom pénz kidobásnak. A harmadik babámat várom: az elsőnél 34 hetesen akartunk menni, de megszületett. A másodiknál 32 hetesen voltunk, igaz a nunusán kívül semmit nem mutatott meg bármit csináltunk. Most 29 hetesen voltunk és láttuk mosolyogni. Felejthetetlen élmény volt mindenkinek. Én ajánlom neked. Ott tényleg alaposan megvizsgálják és látnak mindent jól. Aki ilyet mond neked ne foglalkozz vele. Boldog baba várást. 32 hetes kismama
2009. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell hogy mondjam vannak szerencsésebbek, és olyanok is, mint ahogy mi jártunk. Nálunk szinte semmi nem látszik a 4D-s felvételeken. De én még így sem mondanám pénzkidobásnak, mert lehetőségünk adódott megnézni, hogy hogy van. Szerintem válasszátok meg jól, hogy hova mentek 4D-re, mert sokat számt a hely is.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azért nem tartom pénzkidobásnak,mert egy feledhetetlen örök élmény marad. Olyan képek készülnek,ami nem leírható. És teljesen megvizsgálják,minden pocikáját megnézik(nekünk még a fogkezdemények is látszódtak 29hetesen).És 28-30körül érdemes menni szerintem. Mi voltunk 22hetesen is,de nem hasonlítható össze.

Én azon a véleményen vagyok,h a kisbabám minden pénzt megér,és aki teheti menjen el.

Nem olcsó sajnos és tényleg vannak akik nem tehetik meg.

30hetes

2009. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csodálatos volt és bár anyagilag nem állunk olyan jól, mégis megérte kiadni érte 10 ezret! Először is azért is, mert a doki mindent lemért, megnézett! Másrészt pedig csodálatos volt látni a mi kisfiúnkat! A 28. héten voltunk. Bár az elején kicsit aggódtunk, mert két kézzel takarta az arcát, de aztán feladta és nagyon szép lépek sikerültek! És hát láttuk a kukiját! Ez azért volt jó, mert addig szégyenlős volt a drága! :) Ja, és a nagyik....el voltak ájulva! :)

Én azt mondom, hogy aki ki tud adni érte ennyi pénzt, az tegye meg! :)

32 hetes kismami

2009. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a fiamnál sem voltam (akkor még nem is volt) és most sem a lányommal.
2009. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fantasztikus élmény ne hagyd ki!Mi holnap 3. alkalommal megyünk voltunk 13 hetesen mindent megnéztek genetikai szürés is volt.Aztán 22 hetesen csodálatos élmény volt és most 28 hetesen mert a doki a 2d n nem tudta pontosan megmérni!Ja 12 hetesen már a nemét is látják!
2009. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!