Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes AFP-re megyek holnap...

16 hetes AFP-re megyek holnap reggel. Ehetek ihatok bármit? Vesznek még vért vasra is. És vinnem kell vizeletet is. Az is az első vizelet legyen?

Figyelt kérdés
Tudom nem most kapom meg az eredményt, de hogy ne kérdezzek mégegyszer: mi a jó eredmény? Meddig értékig jó? És a down kór lehetőségét mi növeli? Családban volt/van-e? Nálunk nincs. És hogy hány éves vagyok? 24
2009. ápr. 8. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én épp hétfőn voltam és egy vajas kiflit,és egy pohár tejet kellett ennem reggelire,a védőnő javaslatára.4 üvegcsével vettek le,de vizeletet nem kellett adnom.

Üdv.

2009. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem azért kell vizelet, mert van fehérje benne a védőnő szerint, és a házi dokim kért egy laboros fehérjés vizsgálatot is...
2009. ápr. 8. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ma voltam ezen a 16. hetin. Tőlem 1 üvegcse vért vettek. Én vizeletet nem vittem, mert nem tudtam, hogy kell, ott produkáltam. Azt hiszem a reggeli első vizeletet szokták kérni, bár ezek szerint csak az a lényeg, hogy reggeli legyen. Egyébként tudtommal vérvétel előtt (amit úgyis reggel végeznek) kb előző nap este 10 után már nem szabad szilárdat enni, legalábbis nekem a nőgyógyászom is ezt mondta legutóbb. Én mindig éhgyomorra megyek.

Hogy mi a jó eredmény abban nem tudok segíteni. Azt viszont itt olvastam, hogy nagyon sokaknak jön az ki, hogy egyik-másik eredmény nagyon magas vagy éppen alacsony és tisztára beparáztak aztán az égvilágon semmi baja nem lett a gyereknek. Ezt érdemes szem előtt tartani. Ha esetleg nem minden eredmény tökéletes akkor se idegeskedj majd!

2009. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak AFP-re és vasra vesznek vért, az nem függ össze étkezéssel, tehát bármit ehetsz, ihatsz reggel. A referenciatartományok rajta lesznek az eredményen, amint kézhez kapod. Ha gond van, előbb kiértesítenek.
2009. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!