Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja iszonyatosan szédülö...

Pár napja iszonyatosan szédülök, émelygek, ha hosszabb ideig egy helyben állok úgy érzem elájulok, mitől lehet ha eddig ez nem volt jellemző?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 37 hetes. A vérnyomásom meglehetősen alacsony (100/60) de ez a terhességem alatt végig így volt. Már a vérképem is jobb valamivel mivel szedem a maltofer-t. Mondjuk egy pár napja sajnos nem tudom szedni, ugyanis elfogyott és a dokim pedig szabin van így mással kell felíratnom.
2011. aug. 1. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel. Egész nap szédelgek, hol pedig hányingerem van. Szerintem az időtől van.


39hkm

2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szédülős vagyok, mindegy hogy fekszek, ülök vagy állok. Néha én is úgy érzem, hogy nincs a lábamban erő és menten összeesek. Lehet a frontok miatt is van, de vérnyomás is lehet. A terhesség közepéig nekem is 100/60 volt a vérnyomásom, de két hete már 117/80 körül van. Viszont van, amikor a perem lemegy 60-a. A nődoki szerint ez a baj, ettől lehet szédülni. Hogy mit lehet ellene tenni? Hát azt én sem tudom. A doki szerint a szülés után elmúlik. Addig csak kibírom valahogy. Kitartást Nektek is és könnyű szülést!

31+2h km.

2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!