Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes lombikos vagyok....

7 hetes lombikos vagyok. Hajnalban barnáztam, rohantunk az ügyeletre. Jártatok így? Mi lett veletek?

Figyelt kérdés
Ügyeleten azt mondták, hogy minden rendben. Azóta "friss" barnázás nem volt (wc után), csak annyi amnnyi még az utrogestannal kilöködött. Nagyon félek. szerdán kell mennem dokihoz.
2011. aug. 1. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
pihenj amennyit tudsz!
2011. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Miért kell ennyit pánikolni? A gyerek is fél. Csak lazán, sokat kibirnak a magzatok nyugi.
2011. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne pánikolna, ha lombikos a gyerek? Elég para ez anélkül is.

Ha az orvos azt mondta, minden rendben, akkor úgy is van. Előfordul az ilyesmi. Kollegámékkal is ez volt, a munkaidő közepén rohant az ügyeletre, mert görcsölt és barnázott a felesége, aztán minden rendben lett, a kislányuk most lesz egyéves! :)

Sok sikert és boldog babavárást kívánok!

2011. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Igaz nem értek a lombik eljáráshoz, de úgy tudom, ha már megtapadt egy baba, akkor ugyanannyira veszélyeztetett a baba/vagy nem, mint egy hagyományos terhességnél, nem?


A barnázás pedig belefér. Sok mindenkivel előfordul az elején még.

Ami nem jó jel, az a görcs és a vérzés (élénk piros, nagy mennyiség). De hála Istennek Neked az nem volt, tehát fel a fejjel és hajrá!


Minden jót Nektek!

2011. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

szia,

én is Utrot szedtem 3x2-t, egy korábbi vetélés miatt, így is volt egyszer piros vér a 6. héten, és 2x barnázás.

A babám jól van, mpst vagyok a 16. hétben, tehát nálunk nem lett semmi gond. persze szigorúan pihenni kellett (volna), de nálam még ez sem volt meg, mert van már egy 2,5 éves örökmozgóm.

ne aggódj, pihenj amennyit tudsz, +nekem szednem kellett az Utro mellett már az elejétől a magnéziumot is.

2011. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél három hétig barnáztam, időnként egy kis vörös vér is jött. A mostaninál egy hétig vérezgettem, de darabos, vörös vérzéssel kezdődött. Szóval nekünk is nagy paráink voltak, de viszonylag hamar rendeződtek a dolgok. Közben persze szedetem Ultrogestant mindkét alkalommal.


Különben több ismerősöm is barnázott az első trimeszterben, de aztán kaptak gyógyszer és pihentek, és minden rendbe lett. Szerintem nincs okod aggodalomra, elég gyakori ami Veled történik. Tényleg annyi, hogy szedd a gyógyszer és ne erőltesd magadad!


És gratulálok a babához!

2011. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 5+5 hetesen barnáztam, én mi is nagyon megijedtünk!Utrót szedtem én is (ja nem lombikos voltam) a 12 hétig 3*2,majd fokozatosan kellett abbahagynom a 14. hétig!ÉS persze magnéziumot a béres félét 3*2!(abban sokkla több a magnézium mint a többiben)

És persze feküdni amennyit csak tudtam (szinte csak wc zuhi volt, anyósom megcsinált mindent nekem, kincs a bébink)

Sex ohne!


Nekem hematóma volt, de a 7+5 hetesne kellett visszamennünk, és addigra már minden rendben volt!


Utána én nagyon sokat keményedtem a 20 héttől, meg folyamatosan vérezgettem sex után, de a dokim hiába magyarázta, hogy ez csak a terhelt hüvelyfaltól van, vékonyak az érfalak mert kitágultak....Mi azért felhagytunk ezzel egy időre :)


Nálam voltak más komplikációk is a vége felé, de nincs köze a barnázáshoz, úgyhogy nem bosszantalak :)

Fő a nyugalom! :):):):)


Végül 39+4-re született a kislányom (3950/61) december 4-én!Nagyon szép és könnyű szüléssel! :)


Már most lesz 20 hós!És remélem útban a kistesó!


Minden jót kívánok, és tényleg próbálj megnyugodni!Küzdöttettek érte eleget, tudja Ő ezt,nem véletlenül tapadt meg a méhedben :) Titeket választott!Bízzz! :)

2011. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Magnéziumot is szedj naponta 2 szer mert az is tapasztja a babàt és ahogy az elottem szolok is mondtàk, pihenj sokat.


Minden rendben lesz!


36+4 hkm

2011. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én hetes koromig barnáztam, véreztem is (túl gyorsan csökkentették az utro-t) és én is megrémültem.

Szintén lombikbaba. 40 hétre szültem, már két éves.

Lazíts, igyekezz pozitívan gondolkodni és biztasd a babát, hogy "kapaszkodjon erősen".

Minden jót.

2011. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azóta sem volt semmi barnázás, csak ai még az utrogestan hüvelykapszulával folyik ki. Holnap megyek dokihoz, majd megírom mi volt.
2011. aug. 2. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!