Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenyegető vetélésem van....

Fenyegető vetélésem van. Szerdán 5hetesen barnáztam kaptam utrogestant, de nem hatott mert tegnap be kellett mennem az ügyeletre annyira véreztem és görcsöltem, ennyit 3 mensi alatt nem vérzek, már rákészültem hogy kaparás lesz?

Figyelt kérdés
A doki aki megvizsgált azt mondta van egy "kis" vérzés de zárt a méhszáj és a nyakcsatorna,nem indult meg a vetélés. Holnap reggel kell visszamenni akkor lesz UH is,de azóta is vérzem, görcsölök. Szerintem kaparás lesz a vége.Ha zárt a méhszáj honnan jön a vér?és miért görcsölök nagyon?Valaki volt már így? Mi lett a vége? Nagyon félek:(
2010. okt. 3. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kiürül a szervezetedböl,nem feltétlenül lesz kaparás.
2010. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz.Drukkolok,hogy így legyen.Írj majd légyszíves!
2010. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem baba már nincs ha szépen kiürülsz akkor nem lesz kaparás,meg amúgy is már vákummal végzik.nekem is volt hasonló de én csak barnáztam,de igy sem maradt meg a pici nekem missed lett a vége!Kitartást.
2010. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvetéltem sajnos. Kaptam Ergam cseppet, az segít kiürülni ha maradt még bent valami ,egyéb esetben kaparás lesz. Remélem nem kerül rá sor. Elvileg 3 hó mulva lehet próbálkozni, de még a szövettan 1 hónap mire megjön abból derül ki mi okozta a vetélést.
2010. okt. 5. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!