Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák, melyik...

Kecskeméti kismamák, melyik napon és milyen számon lehet időpontot kérni genetikára és uh-ra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem a kórházban csináltattam, de szerintem,ha felhívod az Izsáki úti kórházat a recepción is tudnak segíteni!
2011. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te hol csináltattad?Utálom a kórházat én is csináltatnám szivesen máshol!Már telefonáltam párszor de sajnos sikertelenül mindig mást mondanak és össze-vissza kapcsolnak ráadásul elég bunkók!Ma végre sikerült uh-ra kérnem időpontot de még a genetikára mindig nem,viszont kaptam egy újabb telefon számot és azt mondták 15-én hivjam majd azt a számot föl.Szóval elegem van belőlük.
2011. aug. 3. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Pesten az Istenhegyi úton!
2011. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,oda sajnos nem tudok elmenni
2011. aug. 3. 10:37
 5/5 anonim válasza:
A kecskeméti Genetikai Tanácsadáson lekezelőek, nem adnak semmilyen információt, holott ez lenne a tanácsadás lényege, rá se néznek a papirokra, egyszeruen csak adnak egy időpontot. Se kockázatokról, se szövődményekről, se a proceduráról, semmiről nem adnak informaciót, ha kérdésed van az orvos le fog cseszni mit kérdezősködsz. Pétervari László doki akinek szégyenteljes, lekezelő, embertelen viselkedése felhaboritó!!!! Az ilyen orvost külföldön vagy esetleg jobb helyen már régen kirúgták volna, ha ilyen stilust engedne meg magának!!!
2012. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!