Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti Izsáki úti kórház...

Kecskeméti Izsáki úti kórház vélemények?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem dokihoz jövő hétre, uh-t is csinálnak, vagy oda külön kell majd bejelentkezni? Aki szült már itt, mit tapasztalt?
2011. okt. 14. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én augusztusban szültem, és abszolút pozitív tapasztalataim voltak. Mondjuk az UH-val kapcsolatban nem tudok segíteni, mert magánrendelésre jártam a dokimhoz, és ott mindig volt. Szívesen válaszolok, ha van még kérdésed.
2011. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
UH-ot mindig orvosi/védőnői beutalóval csinálnak, előre egyeztetett időpontban, telefonon lehet időpontot kérni. A kórházba jelentkeztél be orvoshoz? Ha igen, akkor gondolom nem magándokihoz, hanem sztk-s terhesgondozóba. Ott is csak beutalót kapsz UH-ra, akkor nem csinálnak. Én 2 gyereket szültem itt, a kórház nagyon lepukkant, de amúgy nincs semmi baj vele. Nem jobb, nem is rosszabb más intézményeknél.
2011. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem itt. Kis felújítás ráférne, de semmi rossz tapasztalatom nincs vele. A szülészeten kedves, emberséges volt mindenki, bár a csecsemős nővérek közt van pár bumfordi nő. A kórtermek is tűrhetők meg a kaja is.Harmadszorra is itt szülök, hacsak addig át nem költözik a Nyíri útra.
2011. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első: Gratulálok a pici babához! :)

Igen, az sztk-s rendelésre jelentkeztem be, és reméltem, hogy lesz aznap uh... Első baba, szóval nem tudom mi hogy megy. Mire eljutok dokihoz, már kb 8 hetes lesz... Remélem nem kell utána még egy hetet várni az uh-ra... Esetleg van jó tanácsotok hogy oldjam meg? :)

Egyelőre úgy tervezem, hogy nem lesz orvosom, max fogadok majd egy szülésznőt. Remélem uh-n is rendesek lesznek...

2011. okt. 14. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Az uh-n készülj fel a pókerarcra..nemigen mondanak majd semmit.szerintem a rendelőben nincs is uh.én is sztk-s rendelésre jártam,de a piaristák terére,ott nem volt uh.a kórházi bánásmód elég jó,és igen a csecsemős nővérek közt tényleg van pár morci..
2011. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ezek szerint attól függ éppen milyen hangulatban van az uh-s. Olvastam olyat is, hogy rendes volt, meg megmutogatott mindent...

Amúgy szülés hogy zajlik itt?

Barátnőm tavaly azt mondta, hogy labdát is kapott, meg hagyták zuhanyozni is...

2011. okt. 15. 09:58
 7/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én használhattam labdát is, meg voltam párszor zuhanyozni is. Nekem volt fogadott szülésznőm, de nem tudom, hogy ez közrejátszott-e ebben. Egyik ismerősömnek (2 nappal később szült mint én) nem volt szülésznője, de szóba sem került nála, hogy használhatná a labdát vagy zuhanyozhatna.
2011. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy ha orvost nemis, de szülésznőt majd azért fogadok... Ezek szerint akkor részesülhetek "jobb ellátásban"? Szomorú ez...

Amúgy érzéstelenítés tényleg nincs csak császárnál?

Nemmintha azzal kezdeném, de jó tudni, hogy megvan a lehetőségem rá, mert amúgy nem tudom mire számítsak. :)

2011. okt. 15. 20:06
 9/18 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, így nem tudom, van-e EPI kérésre, de az biztos, hogy kéjgázt használhatsz, ott van kéznél, és az nagyon jó fájdalomcsillapító. Ezt még a szülésfelkészítőn mondta a vezető szülésznő.
2011. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Na ezt nem tudtam, de nem hangzik rosszul. :D Legalább van valami... :)

Csütörtökön megyek dokihoz, utána uh-ra időpontot mennyi idő múlva kaphatok? Gondolom ott is van sor rendesen... Gondolkodtam rajta, hogy kérni kéne, mire odajutok, úgyis lesz beutaló... :D

2011. okt. 17. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!