Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb olyan 7 hetes terhes...

Kb olyan 7 hetes terhes vagyok. Mennyi ideig vetélhetek el? Van még rá esély? A mai nap reggel lement a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A vetélés kockázata végig fenn áll. de a legkritikusabb az első 12 hét. De ne gondolj ilyenekre. Csak arra hogy egészséges babád lesz! :)
2009. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sZIA!!Azt szokták mondani,hogy az első 12 hétig a természet elintézi magát,magyarul a legkritikusabb idő az első trimeszter.Ezalatt az első 3 hónap alatt fejlődik ki a babának mindene tehát nagyon fontos időszak,bár végül is az egész 9 hónap az:-))

Vigyázz magadra,szedjél magzatvédő vitamint és táplálkozzál okosan,egészségesen.Sok gyümi,zöldség......

Ami a pocit illeti,az még nem a babától nőtt meg hiszen ez borzasztó korai lenne még.Ilyenkor fel vagy fujódva,attól érzed,esetleg látod nagyobbnak a pocidat.Reggelre nekem mindig kisebb lett és a nap folyamán ahogyan étkeztem észrevettem,hogy estére megint nagyobb.De ez nem a babától van még hangsúlyozom:-)))

Ne idegeskedj,pihenjél,és élvezd a kismamaság minden percét!!!!!!

Nagyon jó egészséget kivánok nektek:4 gyermekes anyuka 13 hetes kismama:-))

2009. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Mi az a konkrét dolog amitől el lehet vetélni? Amire nagyon kell vigyázni?
2009. ápr. 8. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Kérlek ne gondolj ilyenekre.Csak pozitívan és akkor minden rendben lesz.Stresszes időszaknak nézel elébe mire megszülöd a picit.Aggódni mindig lesz lehetőséged, szülés után is.A pocid miatt ne aggódj,hamarosan növésnek indul és akkor nem lesz megállás :-).Arra figyelj,hogy ne fürödj forró vízbe,inkább tusolj.Ne emelj nehezet.Mi elvagyunk tiltva a házasélettől mert veszélyeztetett terhes vagyok.Ha nálatok lehet akkor szerencsés vagy.De itt 1 link talán segít neked. [link]

Boldog, problémamentes babavárást kívánok!

22 hetes

2009. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!