Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első terhességem koraszülés...

Az első terhességem koraszüléssel végződött egy baktérium miatt a mi burkot repesztett. Most a 2. babát tervezzük, és most is van egy kis hüvely irritációm. Lent?

Figyelt kérdés
Holnap fogok tesztelni, de vegyes érzelmekkel, hiszen megint előjött az a fura égető irritáló érzés ott lent. Az elő terhességem alatt 25 hetesen jött elő ez a dolog és 33 hetesen meg is repedt tőle a burkom. Ha van valami hüvelyfertőzésem, akkor az kikezelhető terhesen? vagy csak a 12.hét után? vagy most mi lesz megint? nagyon kétségbe vagyok esve...
2011. aug. 3. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Többször volt fertőzésem terhesség alatt, hol kúpot, hol kenőcsöt, hol tablettát, vagy épp mindd a hármat kellett egyszerre hasznàlnom, makk egészsèges babàm lett a kiírt napon! Sőt, szülés előtti utolsó kenetvételnél us volt valami cocus fertőzèsem, de szülés alatt kaptam 2 szurit, és nem kapta el a baba!
2011. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
olvastam ilyesmit, talán gynevac a neve, nézz utána a neten.
2011. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!