Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan viselte a terhessége...

Ki hogyan viselte a terhességet vetélés után?

Figyelt kérdés
Én nagyon nehezen viselem. Nagyon rosszul vagyok, és ráadásul minden nyavalya elkap. Most is éppen fel vagyok fázva,és lázam is van. Amikor meg éppen nincs komolyabb bajom,akkor meg annyira nehéznek érzem a hasam,pedig még csak 10 hetes terhes vagyok. Mi lesz még később? Légyszi írjatok,hogy nálatok ez hogy volt?
2011. aug. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a vetélésem után 3 hónappal estem újra teherbe, ráadásul ikrekkel. Alig volt tünetem (néha hányinger, mensi szerű enyhe görcsök), csak a hasam kezdett el nőni, de ez nagyon korán. 6. hónapig dolgoztam, a 8. hónapig pedig mindent tudtam csinálni, csak a vége volt nehéz, de az a 2 baba miatt.

Szerintem a nálad jelentkező "problémák" nem a vetélés miatt vannak, egyszerűen most ez jött össze. Szedj vitamint, hogy erős legyen az immunrendszered és lehetőleg minél többet pihenj! Hidd el, hogy az első trimeszter nehézségei után már élvezni fogod a terhességet!

Boldog babavárást!


2 éves ikrek és egy 36 hetes pocaklakó anyukája

2011. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat! Gratulálok az ikrekhez,és a pociban lévő babádhoz is! Remélem nekem is minden rendben lesz,és végre túl leszek ezen a nehéz időszakon!
2011. aug. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!