Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosnál kissebb méhvel...

Átlagosnál kissebb méhvel mennyi az esélye hogy egy terhességet kihordjak vetélés nélkül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták kisebb. Semmi hátrányom nem származik belőle, 15 hetes vagyok, ahogy nő a baba, nő a méh is. Neked mit mondtak ezzel kapcsolatban?
2009. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy 'kislányos' a méh és hormonálisan fejleszteni kellene. Már volt 2 vetélésem azért félek ettől.
2009. nov. 27. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. Nekem ilyesmit nem mondtak anno, mert én is megijedtem. Azt mondták, hogy átlagosnál valamiel kisebb méh. Kérdeztem ez mit jelent, azt mondta az orvos, hogy még nem voltam terhes, azért is kicsi, meg majd ahogy nő, úgy tágul.

Összefügghet ezzel a 2 vetélésed? Hány hetesen történt a baj?

2009. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 hetesen mindkétszer. Lehet, hogy ez volt a baj, de nem lehet ezt már tudni.
2009. nov. 27. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom nem mostani a kérdés, de hátha figyeli még valaki.Tegnap nekem is ezt mondta a dokim, hogy az átlagosnál kicsit kissebb a méhem.Már volt 3 vetélésem mind a 8. héten, dokim szerint ez is közrejátszhatott benne.

2010. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!