Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy veszem észre ha szivárog...

Hogy veszem észre ha szivárog a magzat viz? Van valami görcs?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs görcs, legalábbis nekem nem volt.

Én éjjel megébredtem, gondoltam kimegyek pisilni. Ahogy megmozdultam az ágyon, éreztem, hogy "kilöttyen" belőlem valami. Aztán amikor felálltam, akkor megint.

Kimentem pisilni, és amikor töröltem meg magam, akkor a kezembe is folyt egy adag. Áttetsző volt, de olyan opálos.

2011. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi az hogy opálos?Az baj ha keményedik a hasam?? 29 hetes kismama
2011. aug. 4. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Az opálos azt jelenti, hogy nem átlátszó. Ha meg keményedsz, szedj Magne B6-ot.
2011. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem mikor szivárgott a magzatvizem olyan volt mintha folyásom lett volna.Csak olyan (tojásfehérje szerű)nyúlós volt.
2011. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! és ha nincs fogadott orvosom az baj?
2011. aug. 4. 15:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Hacsak a gyanú is felmerül, menj orvoshoz! Nekem sajnos minden előzmény nélkül zárt méhszáj mellett kezdett szivárogni a 31. héten, valószínűleg felül megrepedt a burok. Koraszülés lett a vége. :( Nem ijesztgetni akarlak, de a saját érdeketekben nézesd meg, legfeljebb megnyugszol. Ne próbáld házi praktikákkal tesztelni, az-e. Én annak köszönhetem a kisfiam, hogy rögtön kórházba mentem.
2011. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz időben orvoshoz menni és aggódsz, lehet kapni a patikákban olyan betétet, ami magzatvÍz hatására elszÍneződik. Bár én ilyet 4 patikából 1-ben találtam, pedig elég nagy városban lakok - próba szerencse.

28hkm

2011. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted hogy baj-e hogy nincs fogadott orvosod,a szülésre gondolsz?Nekem sem volt fogadott orvosom.De ha úgy gondolod hogy szivárog a magzatvized akkor minél előbb menj dokihoz.Ha az sztk-ba nem rendelnek,akkor érdemes lenne elmenni egy maszek dokihoz.
2011. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
éppen ez az nem tudom hogy szivárog vagy nem mert semmi fájdalmam sincs :S és ugye elsö baba foggalmamsincs mitévő legyek :S
2011. aug. 4. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem görcsölt a hasam mikor szivárgott.Bár nálam más volt mert nekem indítottak.De szerintem menj dokihoz,inkább feleslegesen mint hogy baj legyen.
2011. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!