Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott orvosom az...

Ha nincs fogadott orvosom az baj? 29 hetes kismama! Boldog babavárást mindenkinek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj! Ha te eddig meg voltál elégedve az sztk-s ellátással, akkor nincs gond.

Nálunk két nagyon idős sztk-s doki van, ezer beteggel, tehát nem volt kérdés,hogy legyen-e fogadott dokim. Továbbá a kórház, ahol szülők nagyon túlzsúfolt. A dokim mesélte egyszer,hogy ő volt egyedül ügyeletben egyszerre 5 szüléssel. Természetesen egy volt, akinek ő volt a fogadott orvosa, tehát vele nyilván jobban, többet foglalkozott, a maradék idejét meg szétosztotta az 4 kismama között! Nekem már csak ezért is jobb,hogy van!

De ha nálatok normálisak a viszonyok, akkor miért ne szülhetnél ügyeletesnél!

2011. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogadott orvos nélkül szültem a Barosban a lányomat. Se szülésznőt se senkit nem fogadtam. Úgy voltam vele ha elmegy nyaralni vagy konferenciára akkor úgyis egy idegennél szülök majd! Most a fiamnál sem fogadok orvost!

Boldog babavárást!

Egy gyönyörű 2 éves és egy 16 hetes magzat anyukája

2011. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37 hetes kismama vagyok fogadott doki nélkül! Minden vizsgálatot megcsináltak ami kellett, egy szavam nincs a dokira akihez sztk-ba járok!
2011. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben szültem ügyeletes dokinál.Végig SZTK-ba jártam, minden vizsgálatot megcsináltak, rendesek voltak.

A szülésnél sem volt semmi gond, utána ugyan úgy lábadoztam mint a többiek, akik kiperkáltak 120-at a dokijuknak:))

Nem baj, ha nincs, csak megspórolsz egy csomoó pénzt:))

2011. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!