Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten mossátok ki a...

Hanyadik héten mossátok ki a babaruhákat, ágyneműt stb?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38. héten. El is készítettem a kiságyat és egy nagy lepedővel le volt takarva, hogy ne lepje a por.
2011. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az ágyat mi még nem használtuk, első hónapokban mindegyik gyerekem mózes kosárban volt, annak a huzatát kimostam és letakartam valamivel, úgy emlékszem. Ruhákat talán 36 hét környékén. Textil pelusokat is vasaltam előre, bár ezt talán a férjem szokta csinálni, amikor már kórházazunk.

Nekem 38-on született eddig mindegyik.

2011. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

37-38-ra terveztem,de ha előbb jön a manóm?

32hkm

2011. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33. héten kezdtem, textilpelusokat, ru
2011. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

bocsi...

Először a fehéreket, ruhákat, a végén a fejvédőt, plédeket.

Jó is volt így teljesen, mert az utolsó hónapban dagadt nagyon a bokám, nem tudtam sokáig állni és vasalni. Hetente kétszer mentem uh-ra, ctg-re, sokszor jól el is fáradtam. A 38. hét elején meg is érkezett a trónörökös. :)

2011. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36. héten
2011. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, már a kupac a fürdőben vár, holnap kezdem a ruhák mosását. Aztán szépen lassan, a 35. hétre mindennel végezni akarok (még 1-2 dolgot venni is kell) mert az előző szülésem a 37. héten beindult, nem merek tovább várni vele. Apára inkább nem bízok ilyeneket :D
2011. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vasalni ülve is lehet!! :o)

Babaruhát és textil pelust ideális, mert nem érnek le a földre. Az egyik "legkényelmesebb házimunka", amit pocakkal el lehet képzelni...

Vagy lehet hogy van olyan deszka, aminek a magasságát nem lehet szabályozni? (Mert az esetben tényleg csak állva lehet...)

2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 3 hét múlva tervezem, most 29+4 vagyok. Még jó, hogy mondjátok az ágyneműt, erről jutott eszembe, hogy ágyruhát is kéne vennem! :)
2011. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ruhák már a 26. héten ki lettek mosva. De most azon gondolkodom, hogy a pelenkákat is kimossam-e vagy csak vasaljam át őket? Illetve a fejvédőt is ki kell mosni (takarót és párnát nem fogunk használni)?
2011. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!