Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok....

35 hetes terhes vagyok. Milyen vizsgálatok lesznek még?

Figyelt kérdés
Vérvételen most voltam.Lesz még valami majd az nst-n kívül?ilyenkor még szokott vizsgálni a doki?vagy már nem igen szabad neki?Győrbe járok terhes gondozásra.
2011. aug. 5. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
36 hetesen vérvétel, de gondolom azon voltál. Méh lesz vizsgálat is, ellenőrzi a méhszájat. És persze az NST
2011. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nst,méhszáj vizsgálat,és elvileg van 1 kötelező uh a 36-38. hét között,de ez sajnos nem mindegyik doki csinálja meg. Betöltött 40. hét után pedig 2 naponta nst,és amnioszkópia-aszem így hívják-amikor ha nyitva van a méhszáj,felvezetnek egy kis csövet,és megnézik a magzatvizet,hogy tiszta e. Nem fáj,és a hiedelemmel ellentétben a szülést sem indítja be.(nekem is csináltak)


Üdv:2gyerkőcös,34.hkm.

2011. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) olyan furcsa már így a vége felé lenni:) nemsokára már itt lehet velünk a kis törpe:)
2011. aug. 6. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó,én már alig várom,hogy végre a kezemben tarthassam!!

Ugye milyen gyorsan telnek a hetek? Nem rég még a pozi tesztet szorongattuk,és félve mentünk orvoshoz,hogy vajon alá támasztja e a teszt eredményét... most meg..!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2011. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! én is Győrbe járok itt már nem csinálnak uh-t a 36-38 héten! 37+5 hetes vok! nst-n még megvizsgál a doki nézik a méhszájat! más már nem lesz csak a naaagy nap :) kellemes babavárást
2011. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy mindenhol így van e de nálunk a 36.héten még levesznek egy hüvely kenetet is, hogyha esetleg fertőzés lenne akkor a szülésig azt még kikezeljék.
2011. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen eszméletlen gyorsan telik az idő:)de ez tényleg így van :) még az elején emlékszem mindig mondtam h jajj mire lesz már vége a rosszullétnek most meg már csak hetekre vagyok a nagy naptól:)félek is de izgatott is vagyok:)
2011. aug. 7. 10:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Kár hogy itt nem csinálnak még Uh-t.pedig arra olyan jó volt menni:(
2011. aug. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!