Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességig lehet...

Hány hetes terhességig lehet szexelni? A terhességemmel semmi gond, néha keményedik a hasam, de más baj nincs. Most, a 30. héten viszont nagyon bekeményedett a hasam már egy kis izgalmi állapottól is ( ha egyáltalán amiatt volt). Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg végig, ha van hozzá kedved és nincs semmi problémád tőle. A 30. hét körül már erősebben lehet érezni a jóslófájásokat, lehet, hogy neked is az volt.
2009. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha az orvos nem tilt el, nem kell megtartóztatni magatokat

én félidőtől végig nagyon keményedtem, de ugyanúgy szeretkeztünk az utolsó napokban is, nem volt belőle semmi gond

a szeretkezés csak akkor indíthatja meg a szülést, ha annak már amúgy is meg kéne indulnia, mert érett a baba

2009. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huhhh... Nem is tudom.... Én 25 hetes vagyok, és nekem is szokott keményedni a hasam. De mi egyelőre még nem vontuk meg magunktól a jót! :)

Ez nem szakvélemény, de azt hallottam, hogy csak akkor kell megvonnotok magatokat a szextől, ha nyitva a méhszáj. Mikor voltál vagy mikor mégy legközelebb dokihoz? Engem mindig megnyugtat, ha dokihoz megyek, mert akkor tudom, hogy zárt a méhszáj. Olyankor pedig - elvileg - lehet szexelni. De én azért a helyedben - ha így aggódsz - megkérdezném a védőnőmet vagy a dokimat.

2009. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!