Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok és...

23 hetes kismama vagyok és amikor mocorog a bébim nyilaló érzésem van a nemiszervem körül. Fura ilyet mondani de mintha kapargatná valami amikor rug a gyerköc. Elég sokat keményedik is a hasam. Nem gond ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond! Ez normális jelenség, én is éreztem hasonlót. A belső szerveidet a kezével-lábával nyomhatja lefelé, a nemi szerved felé, ezt is érezheted. Hiszen tágulsz belül is folyamatosan, ahogy Ő helyet próbál magának csinálni és mozog. És most már egyre érdekesebb és erősebb érzések is lesznek! Jó babavárást! (L32/18 hós F)
2010. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, én is érzek néha hasonlót, én most 25 hetes vagyok. Szerintem is normális ez az érzés, bár én is első babát várok, nekem is még minden új :)

A hasam egyelőre nem keményedik, de nagyon sok kismamától hallottam ilyet.


Ne aggódj, biztosan minden rendben van :)

2010. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!