Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedésre mit ajánlanátok?...

Székrekedésre mit ajánlanátok? Kinek mi vált be legjobban és leggyorsabban?

Figyelt kérdés

már 5 napja nem volt székletem és már iszonyatosan rossz.

Fáj a hasam,alig tudok enni annyira teltségérzetem van..

Máskor is szokott lenni,de csak max. 3 napig...

Igyekeztem olyan ételeket fogyasztani ami nem okoz székrekedést.Sok joghurtot,gyümölcsöt...de hiába...


23 hkm..


2011. aug. 7. 22:06
 1/10 judavi ***** válasza:
Guttalax cseppek. Tényleg jó, mert te tudod adagolni.
2011. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Guttalax, lacalut.
2011. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Guttalax, vagy üres gyomorra Hunyadi keserűvíz. Nekem ezek nem okoztak hasgörcsöt, kellemetlenséget, a Stadalaxtól pl. fájt a hasam.
2011. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ez jött be de nagyon:

[link]

2011. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hosszu tavon pedig keves hus,sok gyumi,pl.barack
2011. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is elég szorulásos vagyok, de mióta teljes kiörlésű kenyeret eszek, sok folyadékot fogyasztok azóta elég jó. Valamint abbahagytam a Ladiveet szedését, mert a vas megfogja a székletet, helyette Femibiont szedek. Amúgy nekem is ajánlotta a védőnő a Levolac szirupot, de van belőle kúp is. Álítólag jó nagyon, de végül nem vettem, étkezéssel sikerült rendbe hozni a székletem. Kismamáknak szokták ajánlani. Próbáld még ki reggel pár kanál szilvalekvárt vagy aszaltszilvát, lenmagot.
2011. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aszaltszilva, szilvalekvár.
2011. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szilvalekváros kenyér, jó sok lekvárral és utána egy nagy bögre langyos kakaó, majd egy kiadós séta! ;) Tuti recept! Amúgy pedig sokkal több folyadék és mozgás egész napra elosztva. :)
2011. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Görögdinnye.
2011. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbálok a természetes dolgoknál maradni és nekem a rostos szilvalé vált be de langyosan.Szoktam még lenmagot is rágcsálni magába vagy joghurtba teszem de jól szétrágom.

Én rengeteg vizet iszok,bicajozni szoktam és a gyümölcsöket is előszeretettel fogyasztom.Na meg dolgozok. 26 hetes km

2011. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!