Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS hashajtó? Iszonyatos...

SOS hashajtó? Iszonyatos székrekedésre mit használjak?

Figyelt kérdés

Lenmag, rostos étel, rengetek folyadék, zöldség, gyümölcs, duphalac szirup, glicerines kúp nem használ.

7 hetes kismama.


2010. ápr. 22. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom a folsavat eszed nem?

Mert ha azt, akkor hagyd el, mert azt hittem, hogy megszülök, amikor szedtem.

2010. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Laveolac szirup-ezt lehet használni.jobbulást
2010. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen terhesvitamint szedsz? Én elevitet szedtem és nekem is volt székrekedésem tőle, aztán ritkítottam a szedést, minden 3-4 napon szedtem és helyre rázódtam.

Amúgy ha nem szokott a szervezeted a tejhez, akkor az is beválhat,és még jót is tesz a kalcium pótlásában.

2010. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos tudom mit érzel,mert én is 7 hetesen átéltem ezt!:(

Aszalt szilva,több friss szőlő,de hashajtó teék is vannak!

Én például összeettem mindet:

lekváros kenyeret tejjel,és ettem rá szőlőt!3óra múlva már ment is a hasam!

11. h km

És gratulálok a babához!De a wc-n ne erőlködd magad agyon,mert árt!

2010. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy hallottam hogy a szilvalé vagy szilva befőtt is segíthet a gondon!Remélem hamarosan megoldódik a kellemetlenséged!
2010. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ha szedsz vasat, vagy vastartalmú vitaminkészítményt, hagyd el pár napig, így kiderül, hogy attól szorulsz-e ennyire.

Én ébredés után szilvalekvárral és tejjel indítottam a napot, Laevolac szirupot ittam és narancsot ettem, ez együtt megtette a hatását.

2010. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Glicerines kúpot is tehetsz fel, de vigyázz vele, mert egyből ingert csinál! Nekem csak ez jött be, sajnos tudom milyen mikor ott erölködik az ember a wc-n és attól fél, hogy nehogy elvetéljen a nagy nyomástól. Sajnos nekem ilyen gondolatok is az eszembe jutottak. Nyugodtan használj glicerines kúpot, nekem segített! Nézz utána neten, kismamák is használhatják! :))
2010. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ja bocsi, közben olvasom, hogy neked ez sem használ. :(

Akkor próbáld meg azt, hogy reggel mikor felkelsz még éhgyomorra iszol langyos vizet! Ez is hatásos szokott lenni, de 3dl kell inni belőle, nem túl kellemes, főleg ha hányingertől szenvedsz.

2010. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Az asztalt szilvát tejjel már próbáltam, sőt megettem egy csomó házi szilvalekvárt is. És nem hatott. Most megpróbálok inni langyos vizet, hátha lesz eredmény.:))
2010. ápr. 23. 07:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Házi szilvalekvár, vagy aszaltszilva!TUTI TIPP!!!!
2010. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!