Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskoromnyi feher kocsonyas...

Kiskoromnyi feher kocsonyas allagu volt a bugyimon reggel. Tegnap voltam 29hetes. Ugy felek. Ez a nyakdugo volt szerintem, talan, mert tul sokat setalok, azert ilyen korai?

Figyelt kérdés
most akkor szulok egy ket het mulva?
2011. aug. 8. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak sima hüvelyváladék?
2011. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kis körömnyi akkor tuti nem a nyákdugó. Azt majd észreveszed, és egy kicsit véres is. Sima hüvelyváladék lehetett, de aggódj!
2011. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom:(olyan volt,mintha orr valadek lett volna...kocsonyas volt hatarozottan
2011. aug. 8. 07:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem nyákdugó volt!Az egyáltalán nem ilyen!Szerintem ne aggódj!
2011. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 judavi ***** válasza:
Biztos nem a nyákdugó volt. Az nagyobb mennyiségű véres, barnás. Nekem végig volt hasonló tünetem, hol kisebb hol nagyobb mennyiságben. Az mondta a doki a magzatmozgás miatt lehet. Amíg nem okoz kellemetlenséget (nem viszket, nem büzős) addig ne aggódj.
2011. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, asszem 26-27. héten. Elmentem vele az ügyeletre, megvizsgáltak, semmi gond nem volt. Pár nap múlva meséltem a nőgyógyászomnak, azt mondta, hogy ilyenkor még nem lehet nyákdugó.

Azóta nem volt ilyen problémám.

2011. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 32 hetesen volt ilyen, nem is kicsi és kevés. Mondtam az orvosnak, és azt mondta, hogy ha nem véres, vagy barna, akkor nem kell aggódni. Azóta nem volt. Úgyhogy szerintem megnyugodhatsz.
2011. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!