Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó? 16 hetes terhes...

Nyákdugó? 16 hetes terhes vagyok. Reggel egy kis körömnyi nagyságú fehér darab jött ki belőlem. Volt mellette egy kis folyás, de hófehér. Ez nem jelent rosszat igaz?

Figyelt kérdés

Kizárt hogy ez már nyákdugó lenne?

Ilyen hamar nem távozhat?

Szerdán voltam nőgyógyásznál és ott azt mondta zárt a méhszáj.

Ez csak szülés előtt jöhet ki nem?


2010. máj. 7. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de nem gomba az véletlenül?
2010. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki, h a nyákdugó egy nagyobb darab trutyi....nem körömnyi semmiképp, ne aggódj, ha nem vérzel, nem görcsölsz, akkor nincs baj, max egy kis fertőzésed van, de azt könnyen kikezelik, nem kell rohanni az orvoshoz, de nem árt elmenned mondjuk a jövő héten, ha marad a folyás
2010. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem a nyákdugó volt
2010. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. ja igen és a nyákdugó egyébként áttetsző és ragadós, ez gomba lesz bizti...nekem is volt...:)....4 nap kezelés és eltűnik, bizti összeszedtél valahol valamit
2010. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs fertőzésem,legalábbis nincs tünetem.

megijedtem,mert elég összefüggő darab volt eddig ilyet nem láttam.

Akkor ez kizárt hogy az lenne?

2010. máj. 7. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sürübb folyásod van,a terhesség alatt normális,ne aggódj.A nyákdugó az másabb (gondolom)nekem pont ma volt valami olyasmi,barnás zselés állagú,de én sem vagyok biztos benne hogy az volt.Szerintem nincs okod aggódni.38+4hetes kismami
2010. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nem láttuk, de amit elmondtál abból én azt mondanám, h fertőzés lehet,ha marad a folyás a dokidat megkérdezheted, nekem volt gombás fertőzésem, nem viszketett meg semmi különös, csak egy kis folyás...ja meg nem is csináltam semmi extra dolgot, h legyen
2010. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!