Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérnék Afp eredmény...

Segítséget kérnék Afp eredmény miatt. Ez jó? Az Afp eredményem:0,68 testsúly Hcg:021 testsúly Sp1 0,87 testsúly Papp-a:1,86 testsúly

Figyelt kérdés
ezek jók?16 hét+4napos voltam mikor csinálták a afp-t.holnap megyek ultrahangra.
2011. aug. 8. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A 0,68 papír szerint alacsony egy kicsit. De ezzel ne foglalkozz, ez egy elavult vizsgálat!
2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly pont 0,68 lett az afp! 16 hetes és három napos voltam akkor elvileg.

Az itteni labor szerint 0,7-től volt jó, de a dokim is azt mondta hogy ne aggódjak, egyrészt már elavult vizsgálat, másrészt sokszor lesz fals eredmény, mert nem jó időben veszik le vagy csak amúgy...

Nekem mennem kellett genetikai uh-ra is, de igazából ott is azt mondták, hogy ha a 12 hetes uh jó bolt (nekem teljesen jó volt), akkor az számít és felejtsem el az afp-t! Csak arra jó, hogy idegelje a kismamákat. Úgyhogy szerintem ne aggódj!

Amúgy egy makk egészséges kislányom született!

2011. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!