Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a gyomorszájam (nem ég,...

Fáj a gyomorszájam (nem ég, nem puffadok fel, olyan érzés, mintha egy pingponglabdát nyeltem volna le és megakadt volna a gyomorszájamnál), mit vehetek be?

Figyelt kérdés
Már napok óta kínoz, nem tudom mit vegyek be, mert nem ég és nem is puffadok, mint írtam olyan, mintha egy pingponglabda megakadt volna ott. A Rennie az gyomorégésre van úgy tudom, az Espumisan meg puffadásra. Valami ötlet? Vagy esetleg mit ne egyek vagy egyek amitől elmúlhat? Amúgy nem hányok, de van nap, hogy B6-al indítok mert egész nap hányingerem van és forog a gyomrom minden ételtől, a húst nem tudom megenni, undorodok a sertéshústól főleg, a kávétól, szinte csak a gyenge levesek esnek jól.
2011. ápr. 22. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször is vegyél a gyógyszertárban normaflore-t az jó,de ha nem segít menj el orvoshoz
2011. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

SAjnos nem sokat lehet tenni. Én 15 hetes vagyok, de az elejétől kezdve folytonos hányinger kínos reggeltől-estig. Nagyon rossz, hiába eszek úgy, hogy kicsiket többször, kekszet stb. Semmi nem segít, nem tudom meddig fog még tartani, de már nagyon kikészít.


De szerintem érdemes felhívni az orvosodat, hogy mit ajánl, szerintem nélküle ne szedjél be semmit!

2011. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 27+1 hkm vagyok. Nekem is hasonlóan fáj a gyomrom szája. Próbáltam már tejet, kekszet, meg mindent. Bár nekem is ilyen pinponglabda érzés, nem csip, mintha sav lenne a hibás.

A doki sem javasolt rá semmi megoldást. Szerinte hormonális változások okozzák...Úgyhogy tűrök tovább...

2011. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!