Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztet csináltatott...

Kombinált tesztet csináltatott az orvosom ami negatív lett! A kérdésem az h, ennek ellenére menjek saját költségre Integrált tesztet csináltatni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h ha jó lett az előző teszt mennyire van erre szükség? Bár biztos nyugodtabb lennék ha meg lenne ez is, pláne ha jó eredményt adna.. Van közetek aki mindkettőt megcsináltatta, vagy amellett döntött, h elég az egyikfajta?
2009. ápr. 10. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

van okod nyugtalankodni?

hány éves vagy? előfordult a családban genetikai betegség?

2009. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen fölösleges annyi tesztet csináltatni, ha amúgy nincs rá okod! Én is a kombináltat csináltattam csak meg és nekem teljesen elég!
2009. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok.Nincs genetikai betesgég, csak idegrendszeri, mert apukám epilpsziás, de sztem ezt nem szűrik ezek a tesztek, lehet nem is lehet...ez nyugtalanít, de sztem nem csináltatok másikat, mert lesz afp is nem, ha az nem jó úgyis látja majd a dokika, bár remélem minden rendbe lesz:)


Köszönöm a válaszokat:)

2009. ápr. 10. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem csak az a mérvadó, hogy negatív-e a kombinált teszt, hanem hogy mekkora az esély betegségre (a teszt eredményeként ez is fel van tüntetve).

Nekem 1:11000 lett, ami a dokim szerint nagyon jó, így azonnal el is vetettük, hogy szükség lenne integrált tesztre.

Ha az orvosod kimondottan nem javasolta, szerintem is felesleges rá költened.


Boldog babavárást!

30 hetes ikres kismama

2009. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! A down kórra 1:8900, az edwards kórra meg 1:50000 lett. Megnézte a dokika azt mondta, h jó lett.Végülis megbízom benne nagyon, uhogy ha nem mondja asszem hagyom ezt a másik tesztet...
2009. ápr. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!