Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszprémben a kórházban hogy...

Veszprémben a kórházban hogy zajlik a 12. heti UH?

Figyelt kérdés
Hasi vagy hüvelyi?És melyik orvos csinálja?Lehet képet kérni?Kedvesek vagy futószalagszerű az egész?
2009. ápr. 11. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én utoljára 2006ban voltam UH-n. Ezért azt írom le, hogy akkor hogyan zajlott.

Képet lehetett kérni, de a vizsgálat előtt el kellett menni egy másik helyre befizetni az akkor 500Ft-ot. Ott adtak róla "igazolást", amit az uh-n oda kellett adni.

Hasi UH volt, a férjem bejöhetett.

Feküdtem az ágyon és szemben a falon volt a tévé, amiben láttam a babát. A férjem a függöny túoldalán állt és az otttani tévében nézte a babát. Akkoriban megvolt, hogy melyik nap melyik doki csinálja a vizsgálatot. A nevére már nem emlékszem, de nagyon kedves volt. Nem éreztem, hogy futószalagszerű lenne.


Most 7 hetes kismama vagyok, remélem minden oké lesz, és a 12.hetes uhra mehetünk. Most már viszont telefonos előjegyzés szükséges!


Remélem valamit tudtam segíteni:)

2009. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze,köszönöm szépen.Veszprémi vagy különben? Én most 8 hetes vagyok. :)

Boldog babavárást!

2009. ápr. 11. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem Veszprémi vagyok, 15km-re lakom:)

Én 7 hetes vagyok, vagyis ma kezdtem a 8. hetet:)


Boldog, problémamentes pocakosodást :)

2009. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én sem veszprémi vagyok,én 20 km-re lakom :D

Még az is lehet hogy együtt szülünk,mert én meg ma vagyok 8 hetes 5 napos.November 17-re vagyok kiírva.

2009. ápr. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!