Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekem magán dokit...

Ajánlanátok nekem magán dokit aki a Kerepesi kórházban vezeti le a szülést?

Figyelt kérdés

Gödöllő és környékén lehet a magán rendelője!

Igazából az a legfontosabb hogy nagyon kedves szakember legyen,aki nem flegmázik,nem vágja a pofákat és mindig lehet rá számítani!

Dr.Kovács Rékát szerettem volna,de sajnos ő nem válal szülést! :(

Köszönöm.


2011. okt. 24. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hari,OFF!Hogyhogy nem vállal?A kisgyereke miatt?A barátnőm Nála szült 2008-ban.Aztán tudom,a doktornő is szült,de már újra dolgozik.A barátnőm most megint terhes-7 hetes-még nem beszélt a doktornővel,de ezek szerint hiába is lenne.
2011. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én Dr Szabó Lászlónál szültem és fogok is.

Először meijedtem mert nem volt szimpi de utána le a kalappal elötte.A szülésnél is hihetetlenül ott volt, és végig jó volt a hangulat.A kórháztól kb 5 percre lakik és gödöllőn magánrenl.Ő a főorvos helyettes:) Én maximálisan meg vagyok vele elégedve.Fiatalos és igényes doki.Sajnos volt nagyon rossz tapasztalatom a Floórba egy ügyeletes nőgyógyásszal:(

2011. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,mert kisbabája van,azt hiszem 16hónapos!

Ma voltam nála magánrendelésen.

Csak a terhes gondozást válalja a Mátyásföldi klinikán,ahol 10ezer 1vizsgálat,a genetikai pedig 19ezer!

Szóval terhes gondozást válal,és ha szülésre kerül a sor,akkor tud ajánlani orvost akivel ő "össze dolgozik"..lehetőség van rá hogy a szülész orvossal találkozzunk mielött oda kerül a sor,de azt viszont nem tudja hogy válal-e terhesgondozást,meg most nincs is a kerepesibe,csak januártól talán mer tovább képzésen van ez a doktornő!

Sajnos nagyon szarul jön ki a helyzet..mert nagyon rendes a Kovács doktornő..csak a bibi az hogy megismerem őt,és fordítva is..és mikor oda kerül hogy irány szülni..akkor ott egy nő akivel találkoztam 2X-3X!

Gözöm sincs hogy milegyen ezek után!

2011. okt. 24. 17:20
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 17:18as.

Köszönöm,majd utána nézek! :)

Kivel volt rossz tapasztalatod? Csak nem a Várkonyi doktor úrral?

2011. okt. 24. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, hanem az Erdélyi Zsolt....nahát minősíthetetlen viselkedése volt.Vasárnap reggel ügyeletre mentünk mert tompán fájt hajnalban a hasam.Várunk a váróban, savanyú pofával megjelenik a doki egy zacskós tejjelk a kezében és nagy fintorral hívja be a nőket. Bemegyek le sem ültet az ajtóban megállít és kérdi mi bajom.Elmondtam.Kérdi akkor magát fel kell vennünk az osztályra nem? Mondom én azt honnan tudjam? Erre mondja hogy akkor megvizsgál. Mindent rendben találthát és azt mondta h 2 lehetőségem van. Vagy felvesz az osztályra de hozzáteszi h nincs 2 orvos van az osztályon a 4 helyett igy nem nagyon van rám idő vagy hazamegyek és visszajövök ha újból panaszom van.én bőgtem mint a hülyegyerek.Első terhesség, nem tudom h amit érzek az jó vagy nem...naná h bementünk...erre egy ilyen tahó még egrecíroztat is amikor amúgy is meg vagyok ijedve.
2011. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na igen,én is az ilyen tahókat szeretném elkerülni azzal hogy magán dokinál szülök..mert én meg a,ilyen magas vérmérsékletű vagyok,egy perc alatt kiosztanám az ilyen bunkó embereket..nem is értem komolyan mondom hogy mit képzelnek magukról egyesek,az ember bizalommal fordul hozzájuk,és ők meg minősíthetetlenűl beszélnek az emberrel!

Ez borzasztó és undorítóóó!

Én azt szeretném hogy a szülésem szép és "kellemes" élmény legyen,nem pedig azt hogy egy f..sz orvos megkeserítette!! :(

2011. okt. 24. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, gondolhatta h nem jó kedvemben megyek oda.Nem is értem h az ilyen minek dolgozik emberek között. A párom látta milyen fejjel jövök ki, be akart menni hogy leüti:D A Szabót jó szívvel ajánlom...határozott és jó fej.A sóügornőm is most fog nála szülni:)és májusban én is nála szándékozom:)
2011. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!