Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhesen szabad még...

36 hetes terhesen szabad még kb. 200 km-es útra indulni (kocsival, utasként)?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én 500 kmeresre mentem 36 hetesen,ugy hogy nekem kinyilt a méhszájam 2 ujjnyira,és gyogyszert adott a doki hogy ne nyiljon tovább. az orvost kérdezd meg mindenképp én az indulás elött a dokinál kezdtem.menj el hozzá és kérdezd meg tőle,és ha ő ugy gondolja menj nyugodtan.nekem azt mondta hogy ha el is menne a viz akkor is bőven haza érek. ez a táv kb szeged és bp+ még egy 20 km
2008. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretnék mindenképpen menni, mert húsvét lesz, és jó lenne hazamenni az ünnepekre (Pest-Pécs)...
2008. márc. 4. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan, az 2 óra, bármi van, odaérsz, és mentő is van.

Én is utazok havonta 2X Győr-Pécs viszonylatban és tervezem is végig, sőt a picival is majd. A család is látni akar minket.)

ha orovs nem tiltja, nyugodtan:-)

2008. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is kb ilyen idösenkelesz keresztmami legyek ami tölünk 300km-re van egy ideig aggódtam hogy mi lesz ha?de aztán anyukám megnyugtatot hogy ö pl az utolsó pecig dolgozot velem áló munkán és addig mig nem akartam kijöni nem volt semmi gáz és a dokim magánrendelöében is voltak 38-39 hetes kismamák akik faluról jöttek buszal és ugy jöttek mentek mint akinek semmi ilyen dolga nincs igy már alig várom a keresztelőt igaz még messze lesz de akkor is
2008. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak állajtok meg útközben többször nyújtózni, levegőzn. Jó utat!
2008. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is először kérdezd meg a dokid, hogy mit szól hozzá és vidd magaddal a kismamakönyved és a leleteidet. Mi is nagyon sokat utazunk a férjemmel és ezeket mindig magamnál tartom a biztonság kedvéért! Üdv. 31. hetes kismama
2008. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!