Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák nektek is beszokott...

Kismamák nektek is beszokott csípődni a derekatok?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok,és tegnap olyan szinten becsípődött,hogy menni alig bírok,feküdni nem tudok tőle,ülni meg még úgysem. A jövőhéten kellene mennem ultrahangra,de tudom,hogy be fogok sz*rni,majd ott feküdni a gép alatt,már a múltkor is így mentem,és azt hittem nem szed fel onnan senki. A védőnőm azt mondja nem lehet ezzel mit kezdeni,pihenni kell... Egész nap pihenni nem tudok,hisz itt a lakás a család itthon a kislányom....

Valaki tud valami "megoldást"?


2011. aug. 10. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második trimeszter elején volt hogy még össze is estem egy egy becsípödéskor. mentem majd katt és ha volt mibe megkapaszkodni akkor nem estem el, de volt hogy pont az ágy mellett és ráestem mint egy kö.


aztán vissza jött az utolsó idöben, de nem olyan extrémül.

2011. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megoldást sajnos nem tudok. Nekem is minden terhességemnél előjött, és egyre korábban mindig. Most a 3.at várom, már 20 hetesen is volt, hogy alig bírtam tőle felkelni, elindulni. Aztán ha már megyek,akkor jobb... Pihenés... Az meg mi? Így két 4 év alattival :DDDD De neked már csak 3 hét, kitartás!
2011. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 37 hetes vagyok és egyre többet csípődik be a derekam. Nekem a pihenés vagyis a fekvés sem mindig jó, van hogy attól rosszabb lesz. Kitartás... hamarosan más problémáink lesznek :)
2011. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel... Néha az utcán fájdul meg nagyon, alig tudok hazajönni. Csak azt nem tudom, hogy ez szülés után magától meggyógyul, vagy kezelni kell?


34+1 hetes kismama

2011. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok- nekem mind a kétszer eddig magától elmúlt, pár hét alatt telejsen megszűnt szülés után.
2011. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!