Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős kismamák, szokott...

Félidős kismamák, szokott fájni már a derekatok? Mikor? Mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem most kezdett el, bár még csak reggel érzem, hogy fájdogál, mikor felkelek az ágyból. Az oldalamon szoktam feküdni. Azt még észrevettem, hogy pl, ha kádat suvickolok, akkor hamarabb megérzem. De mégnem vészes.
2010. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Most vagyok a 25. hétben és már kb 18. óta fáj, elég gyakran, leginkább mert ülőmunkát végzek. Sima széken ülve nagyon fáj, a hátam is, ezért a fotel kényelmesebb, illetve munkahelyen egy párna vagy a hátradőlés.

Állva akkor fáj ha mondjuk bkv-n utazom és egész buszút alatt nem tudok leülni :(

Jó babavárást!

2010. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 20ik hetet második manóval.Estére néha megszokott fájdulni, ha rosszul fekszem le az ágyba.Sajnos nagyon alacsony az ágyunk, kihúzva max 30- 40 cm magas.Meg akkor szokott fájni ha túl sok házi munkát csinálok egy nap, és kicsit megterhelem magam.Igyekszem erre vigyázni már, egyre jobban elosztom a dolgokat, hogy egy napra ne jusson sok.Meg ha sokat ülök egyhelyben, kényelmetlen széken akkor.ÉS általában este már párom emelgeti a kisfiam( pl fürdéshez), mert addigra már elszoktam fáradni.

Jó babavárást mindenkinek!;) :)

2010. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szép babavárást, problémamentes terhességet mindenkinek!

Köszi!

2010. ápr. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!