Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fáj mostanában sokat a...

Nem fáj mostanában sokat a fejetek? 14 hetes 3 napos vagyok és már 1 hete sokszor fáj a fejem. Lehet a hirtelen meleg miatt? Front van?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt is hajlamos voltam a fejfájásra főleg frontoknál, de most egyre többet fáj. (Persze sokat tanulok az államvizsgára is, lehet betelt a hely? :):)
2009. ápr. 11. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem tegnap nagyon fájt a fejem,nagyon rosszul voltam,kínlódtam nem akartam bevenni gyógyszert,de muszály volt, délután 5-ig bírtam.Este 10 körül meg már egész jól voltam.De fura volt,mert soha eddig nem voltam rosszul,tegnap meg...

Ma meg már étvágyam is van,a baba is mocorog,úgyhogy jól vagyunk!!!

Puszi!


15+2heteske

2009. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Megmértem a vérnyomásom, rendben van, normális, így nem tudom mi van. Délután én is nagyon rosszul voltam már, egy fél panadolt vettem be, egy picit enyhült, de még mindíg fáj.

Biztos az idő...


Boldog pocakosodást!

2009. ápr. 11. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én is nagyon fejfájós voltam az első három hónapban.

Ez lehet attól hogy érzékenyebb vagy a frontra.

Ne idegedkedj, elmúlik!!

Boldog babavárást

2009. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!