Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 24+3 hetes kismama...

Jelenleg 24+3 hetes kismama vagyok.59 kilóról kezdtem és most 67-nél tartok. Nagyon sok? Mostanában rengeteg folyadékot iszom a meleg miatt, még nem vizesedek túl vészesen. Nem szeretnék sokat hízni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 60-ról 68-ig jutottam 24-re, a vége úgy tűnik 15 kg lett. Ez szerintem-nekem- még OK, magamra olyan 5-6 kg jöhetett fel, amit jó lett volna elkerülni. 4 kg baba lakik bent.
2009. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem kevés... Mármint szerintem, természetesen. Van, akit a 20-30-40 kg plussz se zavar. Ahhoz képest jól állsz :-)

Kb. 10-15 közt normál súlyfelszedés, ha nem szeretnél sokat hízni, akkor ez alatt kellene maradnod. Az már nem lesz meg. Maradjunk abban, hogy ha nem viszed túlzásba a dolgot, akkor normál mennyiséget fogsz felszedni.

Engem a 13 plusszért már dorgált a védőnő.

A sok folyadéknak ehhez nincs túl sok köze és a vizesedés is inkább más tényezőktől függ, jól teszed, hogy sokat iszol, azt ne hagyd abba, nem attól hízol!

2009. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát kinek mi a sok?Én 62kg-ról indultam és 70 se voltam,mikor megszültem.Ebből a baba 3560gr,a többi a viz és a lepény súlya,59 kg-mal jöttem haza.Ha nem akarsz magadra jó sok kilót felszedni,akkor ajánlanám a diétázást,ha nem sértelek meg!Nem tesz jót neked se a túlsúly,mert a terhesség vége fele még nagyfokú vizesedés is felléphet!További jó egészséget és sok boldogságot!

2009. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. ismét

Egyél sok gyümölcsöt, jön a szezonja! És próbálj minimális szénhidrátot fogyasztani (kenyér, krumpi, stb.) Krumpli helyett rizs pl.

Tehát hogy a vitaminok meglegyenek, de a kilók ne jöjjenek :-)

2009. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

62-ről indultam.22 hetesen 65 kg voltam,majd szinte egyik napról a másikra ugy 1 honap alatt felmentem 70-re.de látványosan megnőtt a pocakom,ugyhogy inkább a bébim nőtt.most 27 hetes vagyok és maradtam 70 kg.de rengeteg kenyeret eszek meg péksütit,mert imádjuk mindketten a baboval,és erről nem tudok lemondani.

ha leosztod minden honapra akkor nem sok egyébbként a hizásod.nekem azt mondta minden ismerösöm szinte hogy honapokra leosztva az 1 kg körüli hizás még megengedhető.

2009. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!