Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok. Nem...

22 hetes terhes vagyok. Nem baj, hogy van amikor napokig egész nap érzem a babámat és van, hogy színte egész nap meg sem mozdul?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 22 leszek. Ma pl egész nap rugdosott,már éjszaka sem hagyott aludni, máskor meg csak este mozog, ha hanyatt fekszem.


Semmi gond. Jó babavárást!

2009. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21 hetes múltam!Az én babóm is egy örökmozgó,pont tegnap volt az első alkalom amikor nem mozdult egész nap!Rám is hozta a frászt!De ma bepótolta!:D

Kicsit félelmetes volt!

De mindenhol azt olvastam,hogy ez normális,van,hogy a baba aktívabb és van,hogy inkább pihen!

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huhhh, de megnyugtattatok! Mi holnap leszünk 20 hetesek, de ma az én Drágám is alig mocorgott! Szerencsére van szívhangfigyelőm, meg is hallgattam pici szívét, de azért a para bennem volt egész nap! Most hogy ülök a gép előtt, érzem, hogy mocorog. Azt hiszem nem nagyon tetszik neki! :-) Remélem ez tényleg normális!!!!!!!
2009. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Milyen szívhangfigyelőd van?Mi a véleményed róla?

Nekem is van és én nagyon szeretem!Bár hallottam róla jót is rosszat is!

2009. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20:56-osnak: Angelsounds, vaterán vettem de nagyon meg vagyok vele elégedve! Persze nem hallgatom minden nap Bébim szívét (bár nehéz megállni!!!), de megnyugtat, hogy ha úgy gondolom behallgathatok Hozzá! Neked milyen van? (utsó előtti voltam)
2009. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!