Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. -4. hónapban már kellene...

3. -4. hónapban már kellene valaminek látszani a pocakon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem a 6. hónapban kezdett valami látszani, de az igazi növekedés a 8. hónapban indult meg. Alkata válogatja:)
2009. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, alapvetően alkati dologról van szó, illetve attól függ, hogy hol tapadt meg a méhfalon.

Úgyhogy ne aggódj, ha ennyi idős terhesen még nem látszik a pocakod!

Mikor a kisfiammal voltam terhes, 7 hónapig szinte semmi nem látszott, épp csak egy kis dudor oldalról. El se akarták hinni, hogy terhes vagyok, aztán az utolsó másfél hónapban idult be a látványos pocaknövekedés. De akkor is csak oldalról látszottam mondjuk terhesnek. De Én magas vagyok, 180 cm, illetve a hátsó méhfalon tapadt meg, így tovább elfért "odabent" a pocaklakó,.

Most 14 hetes terhes vagyok és már látszik. Úgyhogy minden terhesség más és más. Most az elülső méhfalon tapadt meg az UH szerint.

2009. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 hetes. Oldalról már lehet látni, hogy dudorodik.
2009. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,már kezdtem aggódni!
2009. ápr. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!