Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Híztam vagy még nem híztam?...

Híztam vagy még nem híztam? 84,40 kg voltam a teszt elvégzésekor,78,60 kg-ra fogytam le a hányás miatt, most 25 hetes vagyok és a súlyom 81,30 kg.

Figyelt kérdés

Sokan kérdezik mennyit hiztam de nem tudom hogy híztam vagy nem híztam.

A 78,60 tól kell számolni vagy a 84,40 től?


2009. ápr. 12. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából és mindig attól számolom, amit a védőnő mondott első alkalommal. A doki is ezt nézi.

Én 83-ról indultam és most is annyi vok 20 hetesen.

Tök fura.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően fogytál, mert a kiindulási súlyodhoz képest most kevesebb vagy. De ha azt nézzük, hogy a terhességed elején a hányás elmúltával kb 3 kg-t híztál, szerintem pont jó.

Én azt mondanám, hogy híztál.:)

2009. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit a kiskönyvedbe irt be a védönö az elsö súlymérésnél, azt kell figyelembe venni. Ha fogytál,hát fogytál. Ha van miböl,akkor nem baj :)
2009. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan így voltam, az első 4 hónapot végighánytam, így lement 5 kg, amit a 24. hétre híztam vissza. 67 kg-mal kezdtem a terhességet (ebből ment le a -5), most 33 hetes vagyok és 71 kg. Nem tudom, hogy a visszalévő 1.5 hóban mennyi jön még rám, de mivel erőteljesen vizesedek, gondolom sok, ami persze a dagadás miatt lesz.

Neked kitartás, még ezután jön a neheze. Legalábbis ha a saját terhességemet veszem alapul.

2009. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

én azért nem veszem figyelembe az első védőnős bejegyzést, mert mire kiállította a kiskönyvemet, már ledobtam 3 kilót a sok hányástól.

83mal kezdtem, a védőnő 80kilót mért első alkalommal, a negatív csúcs 75kg volt a 14. héten, utoljára a 27. héten mért a védőnő, akkor voltam 79kg.

Tehát amikor valaki kérdezni, hogy mennyit híztam, azt mondom hogy minusz 4 :)

Minden jót kíván egy 30 hetes

2009. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!