Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes ultrahangon nálatok...

18 hetes ultrahangon nálatok találtak valamilyen problémát?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor mit?
2011. aug. 12. 12:37
 1/6 sumergo ***** válasza:
100%

Nekem az a 20. héten volt, és vesemedence-tágulatot találtak. A 23. héten ezért megnéztük újra, de nem nőtt tovább, hanem elkezdett már zsugorodni. Remélem kedden még kisebb lesz, és nem lesz gond.


27+4 hkm

2011. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vesemedence-tágulatot, de nem nagy mértékűt.
2011. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hála Istennek! A doktornő szerint mindene tökéletes!:)

Nálatok esetleg baj van?

2011. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kissé több magzatvizet állapítottak meg és a belei kissé jobban rajzolódtak, mint kellett volna. Sosem derült ki,hogy ezek miért voltak, de hálistennek egészséges kislányom lett, már 3 éves múlt májusban.
2011. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem mindkét fiamnál plexus cistát találtak az agyállományban, de csak egyik féltekében és a mérete sem adott okot aggodalomra.

Az egyiknek nem látszódott már a 24heti UH-n és utána sem, a másiknak pedig a 34.hétig látszódott, de utána még volt 2uh, ott már nem. Neki még születése után 4hetesen is koponyaUH-t néztek, de ott sem látszódott semmi.

Állítólag ilyen jellegű ciszta a babák 70-80%-ánál előfordul, és általában 90-95%-ban el is tűnik mire megszületik a baba.

2011. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én jövő héten megyek és nagyon izgulok
2011. aug. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!