Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21+5 hetesen a babám méretei...

21+5 hetesen a babám méretei jók? BPD:52, HC:185, AC:156, FL:37 szerintem a hasa pici.21-22 hetes méretek írjatok légyszi köszi:-)

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy táblázat, de nem mérvadó.Itt nyomonkövetheted!

[link]

2011. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, itt van mégesgy, ahova beírod az adatot, és kidobja hány hetesnek felem meg.Nem vagytok elmaradva, 1-1,5 hét elmaradást ne vegyél figyelembe.Ha az orvos mindent rendben talált, akkor nincs miért izgulni!

[link]

2011. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 24 hetes adataim vannak, de nem sokkal nagyobbak mint a tieid, bpd:55,3 hc 198 fl 38,2 ac 148

Akkor még ő volt a kisebb babám, másik nagyobb. Mire kibújtak egy hónappal korábban, megfordultak méretileg, és amelyiknek az adatait leírtam, 2500 grammal született. Ha marad, még felszedhetett volna egy kg-ot, és 3,5 kg-mal tök normális újszülött lett volna. Ne aggódj, nem kicsi a babád. Meg az uh is tévedhet, vagyis az orvos aki mérte.

Nekem 3 nappal a születésük előtt azt mondták hogy a nagyobb max 2 kg.

2011. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!