Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók a méretei? 13 hetes 1...

Jók a méretei? 13 hetes 1 napos vagyok ma! CRL:71mm (ez szerintem jó) BPD:24mm (ez is) FL:9mm (ez szerintem kicsi, mert 12 hetes is ennyi volt! Nem nőtt? ) TH-AC:19mm (ezt az se tudom mi? )

Figyelt kérdés
Tudom,hol kell megnézni,mamanet stb.,de én az élő tapasztalatokra vagyok kíváncsi!Kérlek írjatok,mert nagyon izgulok!
2008. jún. 4. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 12 hetesen csak a CRL-t mérték és a tarkóredőt, szóval nem tudok érdemben segíteni. De azért egy hét alatt nem fog úgy nőni, mint a gomba, ráadásul ilyenkor még azt a 0,5-1 mm-s növekedést simán el is mérhetik.

Az AC egyébként a haskörfogat. Ne parázz mindenen. Boldog babavárást.

2008. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a CRL-t mérték és a tarkóredőt
2008. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont 13 hetesen voltam. BPD 21 mm (18-26), Thorax AP: 21x21 mm (ez e mellkas, szerintem neked is ez a TH-AC v. AP)és Femur 6 mm (8-13) és erre is azt mondta a dokim, hogy tökéletes. A számitottnak megfelelő terhességi kor. Nyaki redő norm. Ne izgulj! Napról napra változnak a kis cseppségeink! Miért mész ilyen sűrűn Uh-ra?
2008. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó,nem parázok,csak veszélyeztetett vagyok,mert sajnos gyógyszert kellett szednem még az elején,de már nem szedek,és járnom kell genetikai uh!Ez volt már az 5-ik uh-om eddig,és 20 nap múlva megyek újra!köszönöm a válaszokat!A tarkóredő 1.1mm!Azt úgy tudom jó!
2008. jún. 4. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3.válaszoló vagyok. Nekem nem irtak tarkóredő méretet, de itt olvasgattam más válaszokat is és az 1,1 az tuti jó! Jó egészséget neked/nektek!
2008. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.én 11 hetes és 4 naposan voltam:Dés nekem sem minden érték olyan mint amit az oldalak leirnak..hisz nem minden baba egyforma.nekem a crl:47 mm,a bpd:20mm...akkor a feje nagy nekem :D...nah jo vicc,,,tudom hogy nem..:Dés a tarkóredő:1,1mm....azt mondta a doki minden tőkéletes-.:D
2008. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem sem mondott a dokim ilyeneket (12. hetes vagyok), csak a CRL-t. Viszont elbizonytalanodtam, mert nekem azt mondták hogy a nyaki tarkóredő 1,5-2,5 között jó. Akkor ebből mi az igazság? (nálam 2 volt)

2008. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!