Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy a fertőzés?

Terhesség vagy a fertőzés?

Figyelt kérdés
4.-én csütörtökön voltunk együtt a párommal (pont jókor ) de tovább nem tudtunk a babaprojekten dolgozni ,mert pénteken valami bakteriális fertőzés miatt kellett a nődokihoz mennem aki antibiotikumos kenőcsöt írt fel :( Ez az orvos nem az én orvosom ,ő helyettesít.. Azóta többször van hányingerem és fájdogál a hasam alul ! 2 . babánk lenne és nagyon szeretnénk de az örömömet egyenlőre berondítja ez a fertőzés és a kezelés ..Fogalmam sincs ,hogy mi lesz a teszten és főleg után a,mert ez a doki azt mondta nem túl szerencsés ilyesmit az első 12 hétben összeszedni ..
2011. aug. 13. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is első a gyógyulás. Másodszor pedig, a baba még csak éppen, h beágyazódott. Ilyenkor még egy berúgás sem okozna problémát. Ne aggódj.
2011. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél összeszedtem valami fertőzést, folyást, kaptam kúpot, és kenőcsöt, előtte pár nappal voltunk együtt mielőtt ez a kórság elkapott, amíg kezeltem magam addig nem, mensim meg elmaradt és pozit teszteltem. Azóta már nagyfiú:) doki azt mondta, egy baba ha meg akar foganni megfogan, és jobb ha kezelést kap az anyuka, kismama mint egy ki nem kezelt felszálló fertőzés legyen mert az tényleg árthat egy embriónak és magzatnak ..Tehát ha a teszted pozi lesz nem kell megijedni hanem örülni kell.
2011. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!