Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vajon, vagy esetleg...

Terhesség vajon, vagy esetleg fertőzés? Van valakinek ilyen irányú tapasztalata?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szeptember 14.-én peteérésem volt, aznap együtt is voltunk a párommal, de védekeztünk, megszakítással ahogy eddig is. Múlthét szerdától vasárnapig "mindjárt megjön" érzés, mensi sehol. Egy tesztet csináltam hétfőn, negatív lett.

Négy hónappal ezelőtt szültem császárral, a peteérést is onnan tudom, hogy elég durva tojásfehérjés nyákom volt, illetve aznap voltam nőgyógyásznál is rákszűrésen, és ő is megállapította hogy valószínűleg peteérésem van.

A kérdésem az lenne tulajdonképpen, hogy volt-e ilyesmi valakinek, a teszt tévedett vajon, vagy lehet hogy valami fertőzést kaptam el és amiatt nem jön meg? Mert tudtommal peteérés után 12-16 nap múlva meg kéne jönnie. És már bőven túl vagyok a 16 napon is.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. okt. 5. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak még nem rendszeres a mensid. szoptatsz még? ha igen,az is kitolhatja a ciklusodat.

nekem 1éves a babám, de még mindig nem rendszeres. amikor többet cicizik, a ciklusom is van hogy 40nap, amúgy meg 28nap szokott lenni

2011. okt. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, az lemaradt, hogy jövőhéten mindenképpen megyek orvoshoz, a rákszűrés eredményéért, csak ezen jár az agyam már egy hete, és nem tudok megnyugodni. Nem biztos hogy jó ötlet császár után egy évvel újra szülni.
2011. okt. 5. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gyereket, akkor ne megszakitással védekezz, mert az jóformán semmit sem ér.

Az, hogy pár napot késik, nem jelenit feltétlen, hogy terhes vagy. A teszt tévedhet úgy, hogy negativot mutat és mégis terhes vagy, de az is lehet, hogy ul hamad teszteltél. Csinálj még egyet, reggeli vizeletböl, és akkor többet tudsz. Ha egy héten belül nem jön meg, akkor a helyedben sürgösen megkeresném az orvosomat, mert császár után ennyire hamar teherbe esni igen komoly problémákat okozhat.

2011. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szoptatok még, bár az elejétől fogva félig tápszer-félig szoptatáson vagyunk, nem elég a tejem. Lehetséges lenne, hogy a ciklus második fele ennyire elnyúlik, ha szoptatok még? Mert ilyen információt sehol sem találtam a neten.
2011. okt. 5. 07:37
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig is megszakítással védekeztünk, a lányunk nem véletlen besikerült. :) Szóval eddig sem volt gond ezzel, csak a gumit nem bírom, tablettázni meg nem akarok még a szopizás miatt. Az ilyen gélekről meg azt hallottam, hogy szinte semmit sem érnek.


Mindenképpen doki lesz jövőhéten, köszi a hozzászólást. :)

2011. okt. 5. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!