Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen előjele volt a...

Kinek milyen előjele volt a szülés megindulásának?

Figyelt kérdés
Nálatok volt valami jel a szülés elötti napokban, amiből tudtátok, hogy nemsokára megindul a szülés? Előre is köszönöm válaszokat! :)
2011. aug. 15. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi. Előző nap du.3 kor megvizsgált a doki (jóóó erősen) és teljesen zárt voltam. Éjjel fájásokra ébredtem (szerintem a doki segített rá a vizsgálattal hisz már 41 hetes voltam), majd 2-3 óra elkezdett a nyákdugó távozni, ebből gondoltam, hogy akkor irány a kórház. Este lett meg végül császárral sajnos. De csak azért sajnos mert addig végig nagyon szenvedtem. :(
2011. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két éve szültem, semmi jele nem volt, hogy ki akarna bújni. 3 nappal túlhordtam, egyszer csak délután, filmnézés közben jött egy fájás.. aztán még egy... és még egy.... :)


A tesóval mára vagyunk kiírva, voltam amnioscopian, UH-on is nézegettük a gombóckát, de túl jól érzem magam ahhoz, hogy szüljek a közeljövőben :)


Te mire vagy kiírva?

2011. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elkezdett szivárogni a magzatvíz,majd lassan jöttek a fájások.Kiírt előtt 2 nappal született a fiam.
2011. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a jósló fájások erősödtek/sürübbek lettek és elég rendszeresek voltak kb. 1-1 órahosszát is/nap.

pl. egy héttel szülés előtt egyik éjjel 20 percenként szurkált a hasam.

Miután elfolyt a nyákdugó,mentünk a kórházba,akkor már 15 perces de gyenge fájások voltak a 39. héten, azán 1 órán belül már a műtőben voltam (asszem ez a programozott császár?).

2011. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi.

Tágulásos vérzéssel mentünk a kórházba.

2011. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Én most vagyok 37 hetes, a Cg:2110 nagy a baba,az orvos szerint hamarabb meglesz...Őszintén szólva nagyon fáj mindenem és sok a jósló fájásom...
2011. aug. 16. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!