Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei lehetnek a...

Milyen jelei lehetnek a szülés megindulásának? Esetleg a megelőző napokban mik a gyanújelek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előtte napokban semmi bajom nem volt, semmit nem vettem észre!azon a napon amire ki voltam írva arra ébredtem hogy fáj a derekam, meg görcsölök. mintha menstru lenne.aztán egyre erősebb és gyakoribb fájások voltak. még a magzatvizem is csak a szülőszobán folyt el.
2010. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fájt a derekam, nyűgös voltam.
2010. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sűrű székelési inger nekem pl.
2010. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó ilyen kérdés volt már, keress rá.

Van akinél pl. a nyákdugó napokkal előbb távozik, jósló fájásai vannak vagy a magzatvíz folyik el stb.

Nálam kb. mint elsőnél annyi volt összesen, hogy aznap reggeltől fájt a derekam. Délután 5 perces fájásoknál esett le, hogy mi van, a kórházba 2 percesekkel értünk.

2010. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi volt, hogy két héttel előtte betorzult az arcom reggelente. Konkrét jele nem volt... Január 27-re voltam kiírva, és január 2.-án a 36. héten szültem. Teszem hozzá, előző este barátokkal voltunk, szórakoztunk, ünnepeltük az új évet. Hatalmasat vacsoráztunk, aztán párommal óriásit szeretkeztünk... rá három órával pisilési ingerem támadt,hajnali 5kor. felálltam az ágyról és abban a pillanatban elfolyt az összes magzatvizem.. a nyákdugóm is akkor jött ki. szóval nem kifejezetten vannak mindenkinek konkrét jelei.

4 hós tündérkislány anyucija

2010. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!