Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Integrált teszt vagy kombinált...

Integrált teszt vagy kombinált teszt ingyen?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valakinek megcsinálták (nem tudom pontosan melyiket, az integrált vagy a kombinált tesztet) tb alapon. Mármint állítólag a kórháznak volt szerződése az adott intézménnyel és ezért a kismamának nem kellett fizetni. Állítólag több kórház is rajta van a listán. Ti tudtok erről valamit? Melyik kórházak? Lehet, hogy nem vagyok pontos, de remélem a lényeg az érthető.
2009. ápr. 14. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kombinált szokott ingyenes lenni, kérdezd meg az orvosodat, hogy az a kórház, ahol te szülsz majd, ilyen-e.

Decemberben a Magzati Diagnoszikai Kpban is ingyenes volt, igaz, az UHért ott fizetni kell.

2009. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kombinált teszt volt ingyenes, a védőnő ajánlotta Nyíregyházán csinálták, de azt nem tudom, hogy még mindíg ingyenes e,

Boldog babavárást,

23 hetes kismama:)

2009. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként ezt honnan lehet megtudni? Én a SOTE II-n fogok majd szülni, de az orvosom magán. Nem dolgozik a kórházban "csak" szüléseket vezet le. Ilyen esetben is igénybe vehetném vajon?

2009. ápr. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!