Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Integrált tesztet csinálnak...

Integrált tesztet csinálnak valahol ingyen? Ezt javasolta a dokim, mert 37 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron most életkortól függetlenül mindenkinek ingyenes. Nekem is az volt, 28 éves vagyok. Érdeklődj utána a környéken, hátha nálatok is van ilyesmi.
2009. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok, nekem először a kombináltat ajánlotta (de ez is attól függ hányadik héten vagy) és az most ingyenes volt, utánna az integrált jött (a nagyobb bizonyosság kedvéért) de ez már pénzbe került, azt hiszem 15.000 Ft-ba. Ha van egészségpénztári tagságod, ezt el lehet számoltatni.

Érdeklődj, mert lehet, hogy van rá lehetőség csak a doki nem mondta.

2009. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Békéscsabán és Gyulán ingyenes minden kismamának, viszont úgy tudom, hogy csak annak csinálják meg így, aki ezekhez a körzetekhez tartozik.
2009. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én úgy tudom, az integrált teszt sehol sem ingyenes, csak a kombinált (bár lehet, hogy 35 felett az??) Én a héten csináltattam Szfváron kombináltat, de megkérdeztem, hogy csinálnak-e integráltat (32 vagyok), mert én is azt szerettem volna, és mondta a nővérke, hogy igen, és adott egy 15.000 Ft-os csekket, és majd amikor a 20. heti UH-ra megyek vissza, akkor veszik le az integrálthoz a második vért. Mindez a kórházban volt. Szerintem egyébként ez a legolcsóbb integrált, mindenhol 25-30 ezer között van.

2009. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, én Budapesen lakom, de sajnos úgy tünik az integrált itt sehol sem ingyenes, a kombinált van ahol ingyenes. Nem értem ezt miért nem fizeti a tb? Nem járna minden kismamának ez a biztonságtudat?! Mindenesetre megcsináltatom: 25.000 Ft.

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. ápr. 17. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Bp-en csináltattam az integráltat és nekem is 25 000 volt magánrendelésen,és a kórházban lett volna 30 000. Érdekes....Engem nagyon megnyugtatott,pedig nem volt kötelező 32 éves vagyok.
2009. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!