Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes vagyok és eléggé fáj a...

8hetes vagyok és eléggé fáj a hasam és a hüvelyemnél is görcsölget néha ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy normális,hogy kicsit görcsölget fáj,szúr,mert nől a méh.Ez egyébként második terhességem,annál sokal jobban fájdogáltam.Viszont ez a hüvelyi "görcs" vagy fájdalom nem is tudom pontosan leírni :) ez normális?Ilyenre nem emlékszem,hogy lett volna.
2011. aug. 17. 13:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem, ha egy kisbabáról van szó akkor mindenképpen menj el orvoshoz, mert csak ő tudja igazán megmondani, hogy normális vagy valami baj van. Sose lehet tudni, tudod az ördög nem alszik. Veszteni nem veszítesz vele, ha ezeket elmondod neki, és legalább te is megnyugszol ha egy szakember mondd véleményt.
2011. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A görcs nem jó.Emeld a magnézium-adagot, hátha segít!Nekem is azt kellett tennem ilyen esetben.Ha nem múlik, akkor szerintem menj orvoshoz!
2011. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszóltatok!Viszont helyesbítenék,mert a görcs egy kicsit erős volt csak gyorsan akartam kiírni a kérdésem,hírtelen úgy gondoltam ez görcs.A helyes szó inkább nyomás lenne helyette.Olyan nyomós érzés van a hüvelyembe egy pár pillanatig aztán elmúlik és újra és újra...Kérlek írjatok erre valamit ez normális lehet?Természetesen orvoshoz megyek minnél elöbb,szeretem ha megnyugtat és látom,hogy a babám jól van.Kissé aggódós vagyok.Köszönöm szépen!
2011. aug. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!